Cropp FEAT. Kamil Bednarek i Iza Lach – KONCERTY W GDAŃSKU

Lifestyle

Marka Cropp zaprasza na wyjątkowe wydarzenie z udziałem Izy Lach i Kamila Bednarka, którzy wystąpią przed publicznością zgromadzoną 10. października w gdańskim klubie B90 oraz zaprezentują swoje kolekcje ubrań.

Nazywana polską Lily Allen, Iza Lach to 25-letnia piosenkarka, kompozytorka i producentka z Łodzi. Zasłynęła przede wszystkim wygraną w konkursie na remiks piosenki Snoop Dogga w 2012 roku. Raper zachwycił się jej talentem do tego stopnia, że postanowił wyprodukować dla niej cały album „Off the Wire”, będący trzecim w karierze artystki.

Iza specjalnie dla marki CROPP nagrała utwór „Undecided” oraz przygotowała kolekcję ubrań „Beautiful Disaster”. Młoda artystka postawiła na wybuchową mieszankę, łączącą w sobie elementy stylu hip-hopowego, sportowego i rockowego z błyszczącymi elementami.

Kamil Bednarek to ten typ człowieka, któremu z niszowego artysty udało się z sukcesem przebić do mainstreamu, gdzie dalej robi swoje, czyli reggae. Jak można się spodziewać – jego kolekcja „Fly Away” dla CROPP utrzymana jest w klimatach rasta. Jej wizytówką są obowiązkowe kolory rastafarian: czerwony, żółty i zielony, ożywiające bazowe szarości, biel i czerń. Dominują kroje wygodne, luźne i niezobowiązujące.

Na okoliczność kolekcji Kamil Bednarek nagrał również specjalny kawałek, zatytułowany „Chwile jak te”.

– Cropp włącza się w kulturę swoich odbiorców na wielu polach. Tym razem postanowiliśmy do współtworzenia limitowanych kolekcji zaprosić młodych muzyków. Z połączenia ich stylu i charakteru marki Cropp powstały fajne, świeże propozycje –  komentuje Arkadiusz Dudkowski, Specjalista ds. Marketingu marki Cropp.

Marka CROPP zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – dwa koncerty, premiera kolekcji Fly Away Kamila Bednarka i pokaz kolekcji Izy Lach. To wszystko 10. października w klubie B90 w Gdańsku. Ilość biletów jest ograniczona.

Więcej informacji:

10.10.2014 | CROPP FEAT. KAMIL BEDNAREK + CROPP FEAT. IZA LACH | B90 | GDAŃSK

 

KOLEKCJE

 

Żródło: materiały prasowe

Polub muno.pl na Facebooku: