Iza Lach oraz Fisz i Emade nagrywają dla Reebok Classic Trax

Zapowiedzi

Trwają prace nad kolejnym klasycznym utworem z wytwórni Reebok Classic Trax - tym razem siły połączyli słynni bracia Fisz i Emade oraz wokalistka Iza Lach.

Reebok Classic Trax to label, pod szyldem którego rodzą się niezwykłe muzyczne kolaboracje. Kawałki realizowane w wytwórni zaskakują nietuzinkowymi połączeniami talentów – dotychczas w ramach Reebok Classic Trax doszło do współpracy Hush Hush Pony z siostrami Przybysz oraz Pezeta z Jimkiem.

Fisz i Emade – prywatnie bracia, artystycznie zaś duet raper i producent – należą do najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Swoimi dokonaniami zdecydowanie wykraczają poza ramy gatunku, z którego się wywodzą, ostatnio jednak nagrali klasyczny hip-hopowy album „Zwierzę bez nogi”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Iza Lach jest wokalistką, która mimo młodego wieku ma już na koncie współpracę z najlepszymi na świecie – międzynarodowy rozgłos przyniosła utalentowanej Polce współpraca ze Snoop Doggiem, który zaprosił ją na swoją płytę a także wyreżyserował jeden z jej klipów.

„Chcieliśmy, żeby to była narracyjna opowieść, bardzo minimalistyczna i myślę, że mój lekko senny, chropowaty głos ładnie się zestroił z głosem Izy.” – mówi Fisz. Choć wydawać się może, że Fisz i Emade oraz Iza rzeczywiście pochodzą z różnych muzycznych światów, niewątpliwie łączy ich szacunek do tego, co stylowe i klasyczne: „Klasyk to coś, co jest ciągle świeże, pomimo tego, że już jest stare” – mówi Iza. Taki też będzie efekt ich pracy – według Emade bit jest przestrzenny i nawiązuje do lat ’80.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →