Jesienne premiery Planet Mu

Zapowiedzi

Jesienią na Planet Mu ukażą się 2 nowe albumy od artystów związanych z labelem - Itala oraz Ital Teka.

Dowodzona przez Mike’a Paradinasa wytwórnia Planet Mu powstała w 1995 roku jako sublabel giganta Virgin. Od 1998 roku Planet Mu działa już jako w pełni niezależny label, który dziś ma status kultowego. Nie sposób wymienić wszystkich gwiazd, których wydawnictwa znalazły się w obszernym katalogu wytwórni, jednak wystarczy wspomnieć nazwiska jak Mary Anne Hobbs, Benga, FaltyDL, Jamie Woon czy Burial.
Ital
Jesienią nakładem Planet Mu ukażą się 2 nowe albumy, które popełnili Ital oraz Ital Tek. Nie dajcie się zwieść – obaj artyści pomimo podobieństw pseudonimów nie mają ze sobą wiele wspólnego (prócz oczywiście muzycznych tematów). Ten pierwszy nazywa się Daniel Martin McCormick i na początku tego roku wydał pięcioutworowy mini-album ’Hive Mind’ dla Planet Mu. Ostatnie miesiące spędził w studio tworząc jego następcę ’Dream On’, który trafi do sklepów w listopadzie.
Ital Tek
Alan Myson, czyli Ital Tek to już pełnoprawny członek rodziny Planet Mu – wydał na nim swoje 2 wcześniejsze albumy: ’cYCLiCAL’ z 2008 roku oraz ’Midnight Colour’ z 2010 roku. Trzeci krążek w dorobku artysty będzie zatytułowany ’Nebula Dance’ i przynieść ma potężną dawkę basu. Czy tak będzie, przekonamy się pod koniec października.
Ital – Dream On [Planet Mu]
Data wydania: 13.11.2012
Tracklista:
01. Despot
02. Boi
03. Eat Shit (Waterfalls Mix)
04. Enriquel
05. Housecapella
06. What A Mess
07. Deep Cut (Live Edit)

Ital Tek – Nebula Dance [Planet Mu]
Data wydania: 22.10.2012
Tracklista:
01. Nebula Dance
02. Pixel Haze
03. Dusk Beat
04. Intercruise
05. Steel Sky
06. Glokk
07. Solar Sail
08. In Motion
09. Gonga
10. Discontinuum
11. Human Version
12. Yesterday Tomorrow Today

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →