Iskra świętuje swoje 6. urodziny już w ten weekend

965
Eventpromo
Iskra świętuje swoje 6. urodziny już w ten weekend

13 lipca świętujemy Wielkie Urodziny Iskry, jednej z najważniejszych letnich miejscówek w Stolicy. Klub kończy 6 lat!

Iskra Pole Mokotowskie

Kolejne, już 6. urodziny to ważny dzień w kalendarzu klubu Iskra. Jeszcze ważniejsze natomiast jest wszystko to, co przez te ostatnie lata klub osiągnął. Przekrój wydarzeń jest naprawdę bogaty. Od koncertów i imprez z udziałem wielkiego formatu artystów, tj. Cassius, Westbam, DonGURALesko, Catz n Dogz, Mark Knight, Fat Boy Slim, Mob Deep, Quebonafide przez stand upy z najlepszymi polskimi komikami, kino pod chmurką, pikniki kulinarne do różnego rodzaju akcji charytatywnych. Ale klub na tym nie poprzestaje! Przed nami wielka akcja sprzątania Pola Mokotowskiego, otwarcie biblioteki ogrodowej oraz psiego baru, z racji że pupile w Iskrze są zawsze mile widziane. Pełna gama stylów muzycznych, klimatów oraz odwiedzających Iskrę Was – najważniejszej części w życiu klubu.

Iskra

Iskra kiedyś vs teraz

Pamiętacie klub Iskra sprzed 6 lat? Ewolucja ogrodu oraz przestrzeni indoorowej była i wciąż jest miło zaskakująca. Wybudowana w tym sezonie strefa chill, a w drugim zakątku ogrodu strefa Finlandii robią wielkie wrażenie. Te nowinki zachęcają do spędzania w nich czasu już w okolicach południa. Słynny basen, niosący ukojenie w upalne dni, leżaczki, wyborne drinki i nieustająca muzyka to esencja Iskry w sezonie letnim. Od chillu do imprezy i z powrotem.

Iskra

6. Urodziny Iskry, 13 lipca

13 lipca będziemy wspominać, tańczyć i świętować 6 lat istnienia Iskry oraz te wszystkie przeżyte w tej przyjemnej miejscówce wspólne chwile. Stery muzyczne przejmie śmietanka stołecznych DJ’ów. To oni nie raz, nie dwa porywali do tańca tłumy na parkiecie Iskry. Zagrają: DJ PUNCHLINE, Kuvau, DJ PANDA, Alex Köffer, DJ Black Belt Greg i Komar.

Długa noc pełna kolejnych wrażeń, uniesień i cudownych chwil. Widzimy się w Iskrze już w sobotę!