ISKRA – sprawdź, co będzie się działo w pierwszy weekend lipca

858
Eventpromo
ISKRA – sprawdź, co będzie się działo w pierwszy weekend lipca

Nadchodzi niezwykle interesujący weekend w Iskrze, jednej z najlepszych imprezowych zielonych przestrzeni w Stolicy. TechnOgródek, ISKROEN’ER i Grubson...

Piątek, 5 lipca w Iskrze

GRUBSON – darmowy koncert w Warszawie

W piątkowy wieczór, 5 lipca na scenie w ogrodzie Iskry spotkamy Grubsona. Popularny raper i producent, zręcznie łączący reggae, dancehall i rap, którego koncerty od lat emanują niebywałą energią. Ilość muzycznych projektów, przy których współpracuje z czołowymi i niszowymi artystami, pokazuje jego szerokie możliwości. Grubson zagra w ramach Lech Music Tour.

grubson lech music tour

Imprezę już o 20:00 zacznie rozkręcać Dj Def Wave. Koncert jest nie biletowany – wejście jest całkowicie darmowe.

A później?

ISKROEN’ER – alternatywa dla tych, którzy nie pojechali na tegorocznego Open’era

Szukasz alternatywy Open’era, na którego w tym roku nie pojechałeś/aś? Nie wiesz, co w związku z tym ze sobą zrobić? Iskra ma rozwiązanie. Proszę bardzo – ISKROEN’ER, Iskrowy festiwal 5 lipca w lekkiej wersji, na którym każdy nieopenerowicz jest mile widziany. ISKROEN’ER rozpocznie się koło 23:00 po koncercie Grubsona. Zagrają Sound Rebellion i Dj Def Wave.

Iskroen'er - Iskra Pole Mokotowskie

Sobota, 6 lipca w Iskrze

Sobota w Iskrze minie Wam w odmiennym stylu. 6 lipca gubimy się w TechnOgródku. W skrócie… techno. Zagra mocny DJ’ski skład: Piotr Bejnar, Pysh Simon, Mattson i Pitti Schmitti.

technogródek Iskra

Do zobaczenia w ten weekend w Iskrze!