ISKRA otwiera letni sezon!

Eventpromo

Sprawdź, co w ogrodzie Iskry piszczy w tym sezonie.

Warszawska Iskra otwiera letni sezon już 17 maja. Tej tropikalnej nocy stery przejmą dobrze znani w Warszawie: I Say Mikey, Kuvau, DJ PUNCHLINE, Niko P oraz DJ PANDA.

Wkrótce po otwarciu poczujemy zew cyklicznych, różnorodnych outdoorowych wydarzeń, które każdego dnia na skraju Pola Mokotowskiego przyniosą nam wakacyjne ukojenie i lawinę rozrywki. Początek tygodnia bywa ciężki, koniec weekendowych hulanek, markotne myśli, trudne pytania w pracy? W Iskrze w poniedziałkowe wieczory padnie jedno zasadnicze pytanie – Outdoor Comedy Sucks?! I odpowiedź jest jasna! Cotygodniowy STAND UP z uznanymi komikami ze Stand-up Polska rozwieje każdą melancholię, rozbawi do łez i nastroi pozytywną energią.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Środy to nic innego niż nowy cykl imprez Wednesdaze Hype, na których zdominuje bit rapowy, bassline i future R&B. Noc w miejskim, lecz zielonym gąszczu, a towarzyszy jej, ten pożądany wśród amatorów wyszukanych imprez, warszawski steeze.

Czwartek to spotkanie z muzyką elektroniczną, która w tym sezonie, w nieco innym wydaniu, porwie nas w kosmiczny wir tańca i przeróżnych atrakcji. Elektronika czołowych polskich dj’ów i producentów. Będzie różnorodnie: mocno i lekko, będzie ogień w pięknym ogrodzie.

Gorące promienie słońca, basenowy chill, muzyczne uniesienia i orzeźwiająca fala prosecco przez cały dzień. Kolejny rok z rzędu będziemy mogli cieszyć się wakacyjnym klimatem podczas całodniowych Bubbles by the pool. Sobotnie dzienne, pełne chillu imprezy, na których każde zamówienie na uwielbiane Prosecco będzie podwojone!

Koniec tygodnia zwieńczymy totalnym relaksem z artystyczną nutą, czyli ogrodowym kinem pod gwiazdami. Co niedzielne projekcje są alternatywą dla filmowych melomanów, gustujących w seansach na świeżym powietrzu.

To tylko przedsmak tego, co cyklicznie będzie się działo w ogrodzie Iskry do końca sezonu letniego. Na wydarzeniach pojawi się także bar dla czworonogów! Poczujmy iskrzący vibe i przeżyjmy pięknie to lato!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →