Tim Xavier w Poznaniu na internationaldayoff

Wydarzenie

Poznański cykl imprez internationaldayoff powraca do gry! 15 stycznia w klubie 8 Bitów zagra ceniony producent Tim Xavier.

Na początku października cieszący się sporym zainteresowaniem poznański cykl wydarzeń muzycznych pod nazwą internationaldayoff świętował swoje pierwsze urodziny, a główną gwiazdą wieczoru był wtedy Mark Henning. Teraz przyszedł czas na kolejną odsłonę imprezy, na której po raz pierwszy w Polsce wystąpi Tim Xavier. Ten utalentowany muzyk i inżynier dźwięku wystąpi w poznańskim klubie 8 Bitów już 15 stycznia.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Tim Xavier współpracuje z wieloma renomowanymi wytwórniami takimi jak: Cocoon, M_nus, Clinki, Sci-Tec, Timefog czy też Little Helpers. Xavier prowadzi także własny label LTD400. Jak mówi sam artysta, zawsze stara się być blisko swoich fanów, dlatego też nadaje ręczną sygnaturę na pierwszych 400 płytach winylowych. Występy Tima łączą w sobie wizję dj setu i live actu, a podczas setów używa dwóch laptopów i kilku kontrolerów midi.

 

 

Gwiazdę wieczoru wspierać będzie Szymon Hollner, który na początku grudnia wydał kolejną EP’kę dla Relax 2000 zatytułowaną „Freaky People”. Warto dodać, że za remix tytułowego numeru odpowiedzialny jest duet z labelu Minus –  Niederflur.

 

Na scenie drum’n’bass zaprezentuje się dwóch nietuzinkowych producentów, którzy doskonale wiedzą jak doprowadzić parkiet do wrzenia. Są nimi Screwball (Tornado rec/Hak/Big Bad rec) oraz Lauder (Break corps/Bat).

 Bodytonic Podcast 083 Tim Xavier by timxavier

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →