Instytut – znamy składy jesiennych imprez! LINE-UP i BILETY

1 038
Eventpromo
Instytut – znamy składy jesiennych imprez! LINE-UP i BILETY

Znamy już skład jesiennych imprez Instytutu w legendarnej już na polskiej scenie techno Hali Najwyższych Napięć.

Instytut powraca z jesiennymi imprezami

Tęskniliście za klimatem, który panował w Hali Najwyższych Napięć, czyli domu Instytutu? My też!

Po ponad roku przerwy, impreza wraca do swojej pierwotnej miejscówki. Oczywiście w tym czasie Instytut nie próżnował, dostarczając nam świetny Instytut Festival (zobacz relację) czy takie inicjatywy jak Sadzimy Techno Las oraz Panie Proszą Panów. Tymczasem najwyższa pora ponownie spotkać się pod adresem ul. Mory 8!

instytut

Instytut – data imprezy

Impreza w Instytucie Energetyki odbędzie się 27 i 28 września.

Nadszedł moment na który czekaliśmy wszyscy – kolejne święto muzyki elektronicznej zagości w Hali Najwyższych Napięć Instytutu Energetyki we wrześniu! Tym razem burza nad Warszawą potrwa cały weekend, bowiem bawić będziemy się zarówno w piątkową, jak i sobotnią noc. 2 noce!

– zapowiadają organizatorzy.

Line-up i bilety

Organizatorzy długo trzymali w nas w napięciu, ale już znamy line-upy obu imprez we wrześniu. Podczas weekendu wystąpią takie tuzy jak m.in. Blawan, Pan-Pot czy Cleric live. Oczywiście nie zbraknie też najciekawszych polskich artystów. Bilety na to niezwykłe wydarzenie będą dostępne na stronie Biletomat.pl od jutra, od godziny 8:00.

27.08., Instytut Friday

Pan-Pot,
Agim live, Deas,
Duss, Lulu Malina

28.08., Instytut Saturday

Anja Kraft, Aksamit,
Blawan, Cleric live,
Sept, Taka live,
Xosar live

Instytut

Biletomat.pl
99 PLN

Biletomat.pl
99 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.