Instytut zeruje – będzie impreza z okazji dwudziestych urodzin

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Instytut 20 urodziny

Kiedy ponad dwadzieścia lat temu odpalono pierwszy event w hali Instytutu Energetyki w Warszawie, nie można było się spodziewać, że owa inicjatywa urośnie w taką siłę i stanie się jednym z kultowych wydarzeń na mapie polskiej kultury klubowej. Już wkrótce będziemy wspólnie świętować urodziny Instytutu - trzymajcie rękę na pulsie.

Instytut – początki

Słuchanie, granie muzyki elektronicznej jest super, a co z jej promowaniem? Instytut zajmuje się tym sukcesywnie już od przeszło dwudziestu lat, organizując imprezy, skupiając wokół siebie ludzi z konkretną zajawką, wychowując dwa kolejne pokolenia miłośników techno. Swoimi działaniami skutecznie rozprasza dobrą fazę na elektronikę i gromadzi przy sobie coraz to więcej jej zwolenników. Aby oddać Instytutowi to, co mu się należy, trzeba też nadmienić, że jest również jednym z najstarszych takich miejsc w Polsce. To między innymi właśnie tam, kilka dekad temu, lokalna scena techno miała swój początek.

Instytut 20 urodziny

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. materiały prasowe

20 lat polskiej sceny techno

O warszawskim projekcie jest głośno na całym świecie, oczywiście nie bez powodu. Instytut Festival Music & Art wypracował sobie świetną renomę międzynarodowego klubowego środowiska, nie mówiąc już o poklasku wśród entuzjastów techno z Polski. Z małej, lokalnej inicjatywy wyrósł ogromny program, wychodzący znacznie poza swoje pierwotne założenie.

Przeczytaj: Instytut – zagraj swój DJ set w przestrzeni klubowej

W Instytucie jest serce, jest muzyka i są ludzie. A prócz tego: niezwykłe imprezy, DJ-sety i live acty z udziałem gwiazd światowej elektroniki, ekologiczne warsztaty, projekty edukacyjne i kampanie społeczne.

Instytut Festival 2018 Music & Art | Official aftermovie

Z okazji XX urodzin Instytut będzie się zmieniał, a my chcemy świętować to piękne święto razem z ludźmi, którzy z nami tworzą Instytut od 20 lat i z tymi którzy właśnie do nas dołączają. Szczerze powiem, to święto ludzi którzy nam zaufali i pomogli, bo to dzięki ich energii przetrwaliśmy tyle lat. Dali nam siłę i  inspiracje aby rozwijać kolejne inicjatywy

mówi Iwona Korzybska, jedna z założycielek Instytutu. 

Instytut dwadzieścia lat na scenie – urodziny oraz wiele więcej

Urodziny Instytutu odbędą się 24 i 25 września w Instytucie Energetyki w Warszawie, jednak to nie koniec atrakcji zapowiedzianych przez organizatorów oraz promotorów, zajmujących się projektem.

Oprócz hucznych urodzin, na które zapraszamy 24 i 25 września 2021 roku, wydarzą się jeszcze wyjątkowe imprezy towarzyszące – kolejne karty będziemy odsłaniać już za chwilę

– dodała Iwona Korzybska

Brzmi to co najmniej intrygująco – więc jak, czekacie?

Kub Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →