Instytut ogłasza kolejną gwiazdę!

2 084
Wydarzenie
Instytut ogłasza kolejną gwiazdę!

Właśnie poznaliśmy nazwisko kolejnego artysty, który wystąpi na jesiennej edycji Instytutu, a to nie koniec niespodzianek, jakie przygotowali organizatorzy na ten weekend!

Trzeci potwierdzony artysta wrześniowej edycji Instytutu, a zarazem pierwszy, który wystąpi w Hali Wysokich Napięć (to ta odrobinę mniejsza) to Johannes Heil, który instytutowej publiczności zaprezentuje się w odsłonie live.

Johannes Heil pierwsze kroki na scenie techno stawiał 25 lat temu jako 14-latek pod skrzydłami Heiko Lauxa. Jego debiutancki singiel „Die Offenbarung” pozwolił mu szturmem zdobyć scenę. Dwa lata później rozpoczął budowę własnego labelu JH-records, pod którego marką ugruntował swoją pozycję na scenie albumami „Die Eigene Achse” i „Reality to Midi”.

Johannes Heil dołącza do grona artystów wrześniowego Instytutu, w którym do tej pory znaleźli się Alan Fitzpatrick i Sam Paganini.

Jeśli jesteście dziś w Płocku, rozglądajcie się wokół siebie, bo na rozklejonych tam plakatach widnieje nazwisko czwartego artysty, który zagra 30 września w legendarnym Instytucie Energetyki.

Bilety na na jesienną edycję Instytutu, są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.