Instytut Festival 2022 – podziałka artystów na dni i sceny

fot. Amelie Lens / Facebook
Festiwale News Zapowiedzi
Amelie, Instytut Festival 2022

Na tę informację miłośnicy techno czekali od dłuższego czasu. Organizatorzy Instytut Festivalu w Twierdzy Modlin przygotowali rozpiskę artystów z podziałem na dni i sceny wydarzenia. Jak to się prezentuje? Zobaczcie sami!

OPEN STAGE – fundament

Na OPEN STAGE wystąpią przede wszystkim headlinerzy festiwalu, których obecność w line-upie jest fundamentalna. W piątek wystąpią: Amelie Lens, Duss, Milena Głowacka ze swoim live actem, Peter Van Hoesen oraz niemiecki duet SHDW & Obscure Shape. W sobotę zagrają: ukraińska didżejka Nastia, Antigone, Narciss Truant, a live acty zaprezentują Jurek Przeździecki oraz niemiecki duet Schwefelgelb.

Amelie Lens at Atomium in Brussels, Belgium for Cercle

PANORAMA STAGE – artystycznie

Z kolei na PANORAMA STAGE będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć występy artystów prezentujących te bardziej eksperymentalne, abstrakcyjne, lżejsze i artystyczne odmiany techno. Pierwszego dnia zagra rezydent klubu Berghain, pochodzący z Ukrainy Etapp Kyle oraz przedstawiciele polskiej sceny: Aetha, Aksamit, Anna Borsuk, Forest Drive West, Jacek Sienkiewicz, Manoid i Marboc. Z kolei drugiego dnia live act zaprezentują legenda techno z Sheffield – The Black Dog oraz Szymon Weiss. Sety zagrają Earth Trax, Glaskin, Ivy oraz Rayndu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Black Dog – Reverse Dorian Grey

RAVE STAGE – na całość

Ostatnią sceną jest RAVE STAGE – patrząc na listę artystów, którzy tam zagrają, nie mamy wątpliwości, że to punkt z solidną nawałnicą elektronicznych dźwięków. Fani mocnego i industrialnego brzmienia będą wniebowzięci! Piątkowy wieczór należeć będzie do: Darii Kolosovej, Freddy’ego K, Marcela Flangera, Rodhada, z kolei Sept zagra b2b z Pawłem, a live’a zaprezentuje duet OTHK. A w sobotę spodziewajcie się techno łomotu od: Abstract Division, Scalmeriya, Michała Jabłońskiego ze Szmerem, Under Black Helmet, a także doskonale znany polskiej publiczności Tommy’ego Four Seven i naszego ulubieńca z Norwegii – MRD.

MRD – Sala

Instytut Festival 2022 – bilety

Pamiętajcie, że bilety na Instytut Festival 2022 są wciąż do nabycia na stronie Biletomat.pl. Do 1 czerwca dostępne są karnety jednodniowe za 180 zł oraz na cały festiwal za 320 zł. Po upływie tego terminu cena wzrośnie.

Instytut Festival 2022

Biletomat.pl
180 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →