Instytut Festival 2020 ogłasza artystów – Amelie Lens zagra w Polsce

Festiwale News

Może nie w każdym domu gości już choinka, ale właśnie przyjechały prezenty od organizatorów Instytut Festival 2020. Zagra m.in. Amelie Lens!

Instytut Festival 2020 – wysokie oczekiwania

Instytut Festival, z roku na rok, staje się coraz mocniejszą marką. Na samo wspomnienie tegorocznych rave’ów z gardeł uczestników da się usłyszeć pełne nostalgii i zadowolenia westchnięcie. Wielu z nas zapewne w napięciu wyczekiwało na pierwsze ogłoszenia dotyczące przyszłorocznej edycji. Po występach  Ellen AlienRichiego Hawtina, Bena Klocka czy Maceo Plexa poprzeczka została zawieszona niezwykle wysoko. Dziś już można powiedzieć jedno – organizatorzy sprostali.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Instytut Festival 2020. Kto zagra?

Z ogłoszenia dowiadujemy się, że w czerwcu 2020 w Warszawie usłyszymy:

Amelie Lens

Abu Zeinah

 Angelo Mike

Antigone

Blazej Malinowski live

SHDW & Obscure Shape live 

 Justine Perry

 MaL

 Regal

 Under Black Helmet

VTSS

Tak, dobrze widzicie. Do Polski ponownie zawita Amelie Lens! Fani pochodzącej z Belgii Dj-ki i producentki muszą być niezwykle zadowoleni. Zwłaszcza jeśli ominęli jej ostatni występ na Mayday Poland. Obok niej usłyszymy wschodzącą gwiazdę polskiej elektroniki – VTSS. Męskie grono wygląda równie imponująco – Regal, Abu Zeinah czy Under Black Helmet to zwiastuny naprawdę grubej imprezy na najwyższym światowym poziomie.

Jeśli nie byliście na tegorocznej edycji Instytut Festival to mamy dla Was naszą relację dostępną pod tym adresem, która świetnie oddaje klimat wydarzenia.

Instytut Festival 2020 – kiedy?

Instytytut  Festival 2020 odbędzie się 19-21 czerwca przyszłego roku w dobrze znanym miejscu – Garnizonie Modlin. Jeśli jeszcze nie macie biletów to najwyższa pora się w takowe zaopatrzyć. Czyż można wyobrazić sobie lepszy prezent świąteczny niż występ Amelie Lens? Bilety dostępne są na stronie Biletomat.pl.

 

INSTYTUT FESTIVAL 2020 MUSIC & ART

Biletomat.pl
od 110 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →