Instytut Festival – bilety już w sprzedaży!

2 615
Wydarzenie
Instytut Festival – bilety już w sprzedaży!

Instytut Festival będzie bez wątpienia jednym z najbardziej wyczekiwanych letnich festiwali nadchodzącego sezonu. Bilety na to niezwykłe wydarzenie właśnie trafiły do sprzedaży!

Przez niemal 20 lat INSTYTUT stworzył unikatową markę imprezową, znaną w kraju i zagranicą. Dzięki ciężkiej pracy i ogromnej energii, w ciągu ostatnich lat imprezy zyskały status kultowych a ostatnie edycje mogły poszczycić się zainteresowaniem przekraczającym wszelkie pierwotne założenia. W takim momencie przychodzi czas na kolejny krok. Odpowiedzią na tak rosnące zainteresowanie polskiej i zagranicznej publiczności będzie nowy festiwal.
22 i 23 czerwca 2018 roku w Twierdzy Modlin pod Warszawą odbędzie się INSTYTUT FESTIVAL. Na trzech scenach: MAIN, RAVE oraz UNDERGROUND wystąpią najciekawsi artyści z szerokiego kręgu muzyki elektronicznej. Cały event scalać będzie koncepcja Music & Art, bowiem do Modlina przyjadą najciekawsi artyści sceny street-artowej, dzięki czemu fani będą mogli przeżyć całe spektrum doznań audiowizualnych.
Już wkrótce poznamy pierwszych artystów.
W sprzedaży są również bilety kolekcjonerskie
Cytadela Twierdzy Modlin to unikat na skalę światową – najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Spektakularna forteca położona jest w samym sercu Polski, u zbiegu trzech rzek: Wisły, Narwi i Bugu w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych piaszczystych plaż skrytych pośród lasów oraz zjawiskowych ruin zabytkowego spichlerza. Twierdza Modlin to także ponad 200 lat burzliwej historii. O tę perłę Napoleona i Cara Mikołaja I walczyli Polacy, Francuzi, Rosjanie oraz Niemcy. Po latach spokoju, w czerwcu 2018 roku Cytadela przeżyje kolejne oblężenie, tym razem miłośników elektryzujących brzmień.
PS Cykl imprez w halach Instytutu Energetyki oczywiście będzie kontynuowany, wkrótce poznamy datę wiosennej edycji.
Źródło: materiały prasowe