Innellea idzie jak burza. Kolejne wydawnictwo w 2021 roku stało się faktem

Fot. Innellea / Facebook
News
Innellea

Po świetnie przyjętym występie w Jaisalmer Fort w ramach Cercle, niemiecki artysta Innellea kontynuuje tendencję zwyżkową w 2021 roku, prezentując swoje kolejne wydawnictwo - It's Us.

Początkowo w duecie, Michael Miethig od 2019 roku szturmem zdobywa każdy, nawet najbardziej odległy zakątek świata. Jego barwne i charakterystyczne dźwięki porywają tłumy na całym świecie, a sam artysta zdobywa uznanie kolejnych renomowanych wytwórni.

Innellea live at Jaisalmer fort in India for Cercle

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Innellea – It’s Us

Nowe wydawnictwo Innellea można uznać za wypadkową jego dotychczasowych poczynań. Doceniony przez Afterlife, Innervisions, Diynamic i TAU, swoje najnowsze dzieło lokuje w wiele niezbadanych zakamarkach gatunku melodic techno, zapewniając słuchaczom nastrojowe krajobrazy dźwiękowe. Po zabierającym dech w piersiach występie w Indiach, monachijski artysta dostarcza nam It’s Us.

W otwierającym epkę tytułowym utworze, producent dostarcza wyrafinowaną mieszankę „ekspansywnych syntezatorowych leadów, zawiłych polirytmów i przerywanych wokalnych dropów, a wszystko to zebrane razem pod zasłoną głębokiego, soczystego sub-basu”. W The Golden Fort Innellea powraca do swoich korzeni i klasycznego techno 4×4, tworząc subtelny house’owy kawałek. Zaaranżowany ciepłymi melodiami i analogowym brzmieniem numer, przygotowuje nas do Haveli. To ponad 6-minutowy utwór, dopełniony kobiecym głosem z organiczną perkusją i „szaleńczymi, falującymi riffami”.

Innellea – It’s Us

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →