Przewodnik Imprezowy Ibiza 2010

News

Zaczęliśmy odliczać już godziny do oficjalnego otwarcia sezonu letniego na Ibizie. Mamy dla Was imprezowy przewodnik po najciekawszych klubach na 'Białej Wyspie'!

Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i w tym postanowiliśmy przygotować dla Was przewodnik po najciekawszych imprezach na Ibizie. Zobaczcie jakie muzyczne atrakcje czekają na wszystkich klubowiczów odwiedzających kluby: Amnesia, Space, Pacha, Privilege, Eden oraz Ushuaia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przewodnik po Ibizie 2010

 

 


Amnesia

START: CZERWIEC | LIPIEC | SIERPIEŃ | WRZESIEŃ

 


CZERWIEC 2010

 

12.06.2010 – Amnesia Opening

LINE UP:

Main Room: Les Schmitz, Caal Smile, Brian Cross, Frank o Moiragui, Nathalie Morel

Terrace: Mar-t, Les Schmitz, David Tort, Igor Marijuan

 

14.06.2010 – Cocoon presents: Party Animals Opening

LINE UP:

Sven Vath, Mathias Kaden, Ricardo Villalobos, Cassy

 

17.06.2010 – Cream Ibiza Opening

LINE UP:

Main Room: Eric Prydz (Exclusive 3 Hour Set), Style of Eye, Solo, Gareth Wyn

Mixmag Terrace: Paul Van Dyk (Special Terrace Set), John O’Callaghan, Rob H

 

18.06.2010 – People From Ibiza

LINE UP:

Main Room: Les Schmitz, Caal Smile, Nathalie Morel

Terrace: Mar-T, Oliver Schmitz, Frank o Moiragui

 

21.06.2010 – Party Animals

LINE UP:

Richie Hawtin, Magda, Ricardo Villalobos, Marco Carola, Ilario Alicante

 

22.06.2010 – Armada Release Yourself

LINE UP:

Armin van Buuren, Jerome Isma-Ae, Roger Sanchez

 

24.06.2010 – Cream

LINE UP:

Main Room: Ferry Corsten, Lange, Adam Sheridan

Terrace: Calvin Harris (DJ Set), Riley & Durrant (Galaxy FM), Ibizan Heat DJ’s

 

25.06.2010 – People From Ibiza

LINE UP:

Main Room: Les Schmitz, Caal Smile, Nathalie Morel

Terrace: Mar-T, Oliver Schmitz, Frank o Moiragui

 

28.06.2010 – Party Animals – Desolat Night

LINE UP:

Sven Vath, Chris Tietjen, Loco Dice, Livio & Roby, Martin Buttrich

 

29.06.2010 – Armada Release Yourself

LINE UP:

Markus Schulz, Gaeth Emery, Sander van Doorn, Roger Sanchez

Amnesia | Start


LIPIEC 2010

01.07.2010 – Cream

LINE UP:

Main Room: Above & Beyond (Exclusive 3 Hour Set), Andy Moor, Jaytech

Terrace: Mylo, Hot City, Gareth Wyn, Andy Mac

 

02.07.2010 – People From Ibiza

LINE UP:

Main Room: Les Schmitz, Caal Smile, Nikytek, Oliver Schmitz

Terrace: Mar-T, Jordi Villalta, Frank o Moiragui

 

05.07.2010 – Party Animals – Cecille Night

LINE UP:

Sven Vath, Carl Craig, Nick Curly, Cassy, Markus Fix

 

06.07.2010 – Armada Release Yourself

LINE UP:

Armin van Buuren, Roger Sanchez & Special Guest

 

08.07.2010 – Cream

LINE UP:

Paul Van Dyk, John O’Callaghan, Adam Sheridan, Eric Prydz, Ben Santiago, Style of Eye

 

09.07.2010 – People From Ibiza

LINE UP:

Main Room: Paco Osuna, Alexi Delano, Alex Under, False live

Terrace: Richie Hawtin, Magda, Troy Pierce, Heartthrob, Marc Houle, Barem, Gaiser

 

12.07.2010 – Party Animals

LINE UP:

Sven Vath, Dubfire, Ricardo Villalobos, Zip, C-Rock

 

13.07.2010 – Armada Release Yourself

LINE UP:

Armin van Buuren, Gareth Emery, Roger Sanchez

 

15.07.2010 – Cream

LINE UP:

Ferry Corsten, Eddie Halliwell, John O’Callaghan, Eric Prydz, Jemmy, Style of Eye

 

16.07.2010 – People From Ibiza

LINE UP:

Main Room: Les Schmitz, Caal Smile, Nathalie Morel

Terrace: Laurent Garnier, Mar-T, Jordi Villalta, Nikytek, Oliver Schmitz

 

19.07.2010 – Party Animals

LINE UP:

Sven Vath, Loco Dice, Seth Troxler, Guti

 

20.07.2010 – Armada Release Yourself

LINE UP:

Armin van Buuren, Markus Schulz, Blake Jarell, Roger Sanchez

 

22.07.2010 – Cream

LINE UP:

Paul Van Dyk, Giuseppe Ottaviani, Adam Sheridan, Laidback Luke, Wolfgang Gartner

 

23.07.2010 – People From Ibiza

LINE UP:

Main Room: Les Schmitz, Oliver Schmitz, David Torn

Terrace: 2 Many DJs, Mar-T

 

26.07.2010 – Party Animals

LINE UP:

Marco Carola, Adam Beyer, Richie Hawtin, Josh Wink

 

27.07.2010 – Armada Release Yourself

LINE UP:

Armin van Buuren, Sander van Doorn, Blake Jarell, Roger Sanchez

 

29.07.2010 – Cream

LINE UP:

Main Room: Paul Van Dyk, Eddie Halliwell, Filo & Peri,

Terrace: John Dahlback, The Japanese Popstars, Anthony Probyn

 

30.07.2010 – People From Ibiza

LINE UP:

Main Room: Les Schmitz, Caal Smile, Amo & Navas

Terrace: Etienne De Crecy Live, Mar-T, Rony Seikaly

 

Amnesia| Start


SIERPIEŃ 2010


02.08.2010 – Party Animals

LINE UP:

Sven Vath, André Galluzzi, Ricardo Villalobos, Dorian Paic

 

03.08.2010 – Armada Release Yourself

LINE UP:

Armin van Buuren (8h set), Roger Sanchez

 

05.08.2010 – Cream

LINE UP:

Paul Van Dyk, Ferry Corsten, Gareth Wyn, Laidback Luke, Anthony Probyn, Fake Blood

 

06.08.2010 – People From Ibiza

LINE UP:

Main Room: Jeff Mills, Paco Osuna, Marzenit, Mar-T

Terrace: Paul Oakenfold, Denis A, Rony Seikaly

 

09.08.2010 – Party Animals

LINE UP:

Sven Vath, Frank Lorber, Marco Carola, Loco Dice, Tini

 

10.08.2010 – Armada Release Yourself

LINE UP:

Markus Schulz (8h set), Roger Sanchez

 

12.08.2010 – Cream

LINE UP:

Main Room: Eric Prydz (Exclusive 3 Hour Set), Style of Eye, Andy Woods

Terrace: Deadmau5, Chris Lake, Michael Woods

 

13.08.2010 – People From Ibiza

LINE UP:

Main Room: Les Schmitz, Caal Smile, Nathalie Morel, Abel Ramos

Terrace: 2 Many DJs, Mar-T

 

16.08.2010 – Party Animals

LINE UP:

Richie Hawtin, Dubfire, Sven Vath, Pantha Du Prince

 

17.08.2010 – Armada Release Yourself

LINE UP:

Armin van Buuren, Gareth Emery, Glenn Morrisson, Roger Sanchez


19.08.2010 – Cream

LINE UP:

Main Room: Ferry Corsten, Eddie Halliwell, John O’Callaghan,
Terrace: Deadmau5, Chris Lake, Michael Woods

 

20.08.2010 – People From Ibiza

LINE UP:

Main Room: Les Schmitz, Caal Smile, David Vendetta, Dim Chris

Terrace: Mar-T, Rony Seikaly, Frank o Moiragui

 

23.08.2010 – Party Animals

LINE UP:

Sven Vath, Karotte, Onur Özer, Tobi Neumann, Mart

 

24.08.2010 – Armada Release Yourself

LINE UP:

Armin van Buuren, Sander van Doorn, Glenn Morrisson, Roger Sanchez

 

26.08.2010 – Cream

LINE UP:

Main Room: Paul Van Dyk, Guiseppe Ottaviani, Adam Sheridan,

Terrace: Deadmau5, Chris Lake, Michael Woods

 

27.08.2010 – People From Ibiza

LINE UP:

Main Room: Les Schmitz, Caal Smile, Amo & Navas

Terrace: Digitalism, Mar-T, Denis A

 

30.08.2010 – Party Animals

LINE UP:

Sven Vath, Egbert, Ricardo Villalobos, Raresh

 

31.08.2010 – Armada Release Yourself

LINE UP:

Armin van Buuren, Markus Schulz, Roger Sanchez

 

Amnesia| Start


WRZESIEŃ 2010

 

02.09.2010 – Cream

LINE UP:

Main Room: Eric Prydz (Exclusive 3 Hour Set), Laidback Luke, Gareth Wyn

Terrace: Deadmau5, Chris Lake, Michael Woods, Anthony Probyn

 

03.09.2010 – People From Ibiza

LINE UP:

Main Room: Les Schmitz, Caal Smile, Jordi Villalta

Terrace: Mar-T, David Tort, Frank o Moigagui

 

06.09.2010 – Party Animals

LINE UP:

Sven Vath, Tiefschwarz, Loco Dice, Dorian Paic, Damian Schwartz

 

07.09.2010 – Armada Release Yourself

LINE UP:

Markus Schulz, Sander van Doorn, Jerome Isma-Ae, Roger Sanchez

 

09.09.2010 – Cream

LINE UP:

Main Room: Paul Van Dyk, Gareth Wyn, Adam Sheridan
Terrace: Deadmau5, Chris Lake, Michael Woods

 

10.09.2010 – People From Ibiza

LINE UP:

Main Room: Les Schmitz, Caal Smile, Nathalie Morel

Terrace: Mar-T, Amo & Navas

 

13.09.2010 – Party Animals

LINE UP:

Sven Vath, Dinky, Ricardo Villalobos, Sascha Dive, Kollektiv Turmstrasse

 

14.09.2010 – Armada Release Yourself

LINE UP:

Armin van Buuren „Mirage”, Roger Sanchez

 

16.09.2010 – Cream

LINE UP:

Main Room: Ferry Corsten, John O’Callaghan, Sied van Riel

Terrace: Deadmau5, Chris Lake, Michael Woods

 

17.09.2010 – People From Ibiza

LINE UP:

Main Room: Les Schmitz, Caal Smile,

Terrace: Mar-T, Jordi Villalta

 

20.09.2010 – Party Animals M_nus Night

LINE UP:

Richie Hawtin, Hobo, Marco Carola, Barem

 

21.09.2010 – Armada Release Yourself Closing Party

LINE UP:

Markus Schulz, Sander van Doorn, Gareth Emery, Roger Sanchez

 

23.09.2010 – Cream

LINE UP:

Main Room: Ferry Corsten, John O’Callaghan, Rob H

Terrace: Deadmau5, Chris Lake, Michael Woods

 

27.09.2010 – Party Animals Closing Party

LINE UP:

Sven Vath, Loco Dice, Ricardo Villalobos, Zip, Raresh

 

30.09.2010 – Cream

LINE UP:

Eric Prydz, Gareth Wyn, Anthony Probyn, Paul Van Dyk, Eddie Halliwell, Giuseppe Ottaviani

 

Amnesia| Start


SPACE

 

START: CZERWIEC | LIPIEC | SIERPIEŃ | WRZESIEŃ

 

 


CZERWIEC 2010

 

13.06.2010 – We Love… Space Opening Party

LINE UP:

Hot Chip dj set (Felix & Al) James Zabiela, Layo & Bushwacka!, Audiofly, Mat Playford, Carl Craig, Martin Buttrich, Paul Woolford, David Philips, Funkagenda, Alfredo  & Ian C, Jason Bye, David K, Leon, Ryan O Gorman, Jem Haynes, Coley, Dave Chambers, Luca C and Ali Love, Guy Williams, Bones, Andy Carroll, Mr Doris, Jon Howel

 

15.06.2010 – CLR Night

LINE UP:

Chris Liebing, Anja Schneider, Len Faki, Remo, Valentin Huedo, Fran Sanchez


16.06.2010 – Kehakuma

LINE UP:

Booka Shade, Guy Gerber, Nick Curly, 2000 and One, SIS (live), Alex Celler & Anthea (b2b), Edu Imbernon, Valentin Huedo

 

17.06.2010 – Outer Space

LINE UP:

Wally Lopez, Tocadisco, Patrick La Funk, Coyu, Oscar Cano, Ramon Castells, Paul Darey

 

18.06.2010 – Rekids Night

LINE UP:

Radio Slave, Toby Tobias, Nina Kraviz, Elio Riso, Remo, Valentin Huedo

 

19.06.2010 – Electrosonic

LINE UP:

Christian Varela, John Acquaviva, Christian Smith, Marco Bailey, Joseph Capriati, Tim Baker, David Herrero, Dado Rey & Victor FL, Pablo Guadalupe

 

20.06.2010 – We Love… Space

LINE UP:

Groove Armada, Felix Da Housecat, DJ Pierre, Ralph Lawson, Paul Woolford, dOP (live), Andy Butler (Hercules and Love Affair), Foamo, Riton, Jonathan Ulysses, Disco Bloodbath DJs

 

21.06.2010 – Monday’s Calling

LINE UP:

Tom Novy, Camilo Franco, Oscar Cano, Steffen Baumann, José María Ramón

 

22.06.2010 – CLR Night

LINE UP:

Chris Liebing, Mathew Jonson, Drumcell, Elio Riso, Valentin Huedo, Fran Sanchez

 

23.06.2010 – Kehakuma

LINE UP:

Nick Curly, Seth Troxler, Lauhaus, Julien Chaptal, Arian, Valentin Huedo

 

24.06.2010 – Outer Space

LINE UP:

Wally Lopez, Tocadisco, Patrick La Funk, Coyu, Oscar Cano, Ramon Castells, Camilo Franco

 

25.06.2010 – Ostgut Ton presents The Sound Of Panorama Bar &  Berghain Club

LINE UP:

Marcel Dettmann, Marcel Fengler, Steffi, Nick Höppner, Prosumer, Elio Riso, Remo, Valentin Huedo, Ramon Castells


27.06.2010 – We Love… Space

LINE UP:

Jeff Mills, Joris Voorn, Prins Thomas, Jesse Rose, Minilogue (live), Thomas Gandey, Smokin’ Jo, Paul Woolford, jozif, Levon Vincent, Cedric Maison, Matthew Burgess

 

29.06.2010 – CLR Night

LINE UP:

Chris Liebing, Mark Broom, Edit Select, Remo, Valentin Huedo


30.06.2010 – Kehakuma

LINE UP:

Guy Gerber, Jamie Jones, Lee Curtis, Edu Imbernon, Valentin Huedo

 

Space | Start


LIPIEC 2010

01.07.2010 – 15 Years Of DJ Mag Ibiza

LINE UP:

Booka Shade, Timo Maas, Derrick Carter, Metro Area, Silicone Soul, The Martinez Brothers, Tensnake, Spooky, Chris Coco, Pete Gooding, Plus more TBC


02.07.2010 – Opening Be

LINE UP:

Steve Bug, Radio Slave, Wally Lopez, Elio Riso, Remo, System of Survival, Danny Serrano, Oscar Cano, Ramon Castells

 

04.07.2010 – We Love… Space

LINE UP:

2manydjs, Simian Mobile Disco, Ivan Smagghe, Heidi, Deepgroove, Alfredo, Shaun Reeves (Wolf + Lamb), MYNC Project

 

06.07.2010 – The Revolution Continues with Carl Cox – Opening Party

LINE UP:

Carl Cox, Dubfire, Nic Fanciulli, Umek

 

07.07.2010 – Kehakuma

LINE UP:

Tiefschwarz, Jamie Jones, SIS (live), Simon Baker, Andre Crom, Valentin Huedo

 

09.07.2010 – Be

LINE UP:

François K., M.A.N.D.Y. (live), Wally Lopez, Elio Riso, Len Faki, Remo, Norman Nodge, Oscar Cano, Ramon Castells

 

11.07.2010 – We Love… Space

LINE UP:

Steve Lawler, Hot Chip DJ set (Felix & Al), Steve Aoki, The Juan McLean, Funkagenda, Foamo, Tayo & Joe Ransom, Lottie, Alfredo, Disco Bloodbath DJs

 

13.07.2010 – The Revolution Continues with Carl Cox

LINE UP:

Carl Cox, John Digweed, Yousef, Pendulum (El Hornet DJ Set) & MC Verse

 

14.07.2010 – Kehakuma

LINE UP:

Nick Curly, Federico Molinari, Ray Okpara, Pezzner (live), Steffen Deux, Valentin Huedo

 

16.07.2010 – Be

LINE UP:

Mathew Jonson (live), Elio Riso, Remo, Sebastien Leger, Shlomi Aber, Arado, Oscar Cano, Ramon Castells, James Kameran

 

18.07.2010 – We Love… Space

LINE UP:

Groove Armada, James Zabiela, Carl Craig (live), Joris Voorn, Claude VonStroke, Dixon, Paul Woolford, Jonathan Ulysses, Alfredo

 

20.07.2010 – The Revolution Continues with Carl Cox

LINE UP:

Carl Cox, Mark Knight, Nicole Moudaber, Fedde Le Grand

 

21.07.2010 – Kehakuma

LINE UP:

Ellen Allien, Guy Gerber, Martin Buttrich (live), Darius Syrossian & Nyra, Nick Curly, Livio & Roby, Secret Cinema, Sascha Dive, Arian, Valentin Huedo

 

23.07.2010 – Be

LINE UP:

Wally Lopez, Elio Riso, Joey Beltram, Jerome Syndeham, Remo, Oxia, System of Survival, Oscar Cano, Ramon Castells

 

25.07.2010 – We Love… Space

LINE UP:

Miss Kittin presents Republique featuring Steve Lawler, Jeff Mills, Derrick May, Funkagenda, Ralph Lawson, Will Saul, Alfredo, Architeq live, Soft Rocks, Cedric Maison, Alex Jones, Folk

 

27.07.2010 – The Revolution Continues with Carl Cox

LINE UP:

Carl Cox, Layo & Bushwacka!, Monika Kruse, Nic Fanciulli

 

28.07.2010 – Kehakuma

LINE UP:

Tiefschwarz, Nick Curly, 2000 and One, SIS (live), Ilario Alicante, Glimpse (live), Edu Imbernon, Maayan Nidam, Federico Grazzini, Dana Ruh, Valentin Huedo

 

30.07.2010 – Be

LINE UP:

Radio Slave, Oliver Huntemann, Wally Lopez, Elio Riso, Len Faki, Remo, Danny Serrano, Oscar Cano, Ramon Castells, Rickzor (live)

 

Space | Start


SIERPIEŃ 2010

01.08.2010 – We Love… Space

LINE UP:

James Zabiela, DJ Hell, Zombie Nation (live), Pier Bucci (live), Four Tet, Slam, Jesse Rose b2b Heidi, Smokin’ Jo, Thomas Gandey, Alfredo, Pete Herbert (Reverso 68), Zev (Wolf + Lamb), Soul Clap (Wolf + Lamb)

 

03.08.2010 – The Revolution Continues with Carl Cox

LINE UP:

Carl Cox, Marco Bailey, Umek, Carlo Lio, Andy C & MC GQ

 

04.08.2010 – Kehakuma

LINE UP:

Guy Gerber, Cobblestone Jazz (live), Dennis Ferrer, Agoria, Ryan Crosson (live), Secret Cinema, Arian, Varoslav, James Priestley, Alejandro Mosso (live), Valentin Huedo,

 

06.08.2010 – Be

LINE UP:

TBC

 

08.08.2010 – We Love… Space

LINE UP:

Steve Lawler, Simian Mobile Disco, Joris Voorn, Claude VonStroke, Danny Howells b2b Lee Burridge, Layo & Bushwacka!, Jonathan Ulysses, Alfredo, Mark Henning, Anton Zap, jozif

 

10.08.2010 – The Revolution Continues with Carl Cox

LINE UP:

Carl Cox, Green Velvet, Josh Wink, Yousef

 

11.08.2010 – Kehakuma

LINE UP:

Radio Slave, Jesse Rose, Nick Curly, SIS (live), Gregor Tresher, Glimpse, Butch, Federico Molinari, Lemos (live), Kreon, Valentin Huedo

 

13.08.2010 – Be

LINE UP:

Booka Shade, François K., M.A.N.D.Y. (live), Wally Lopez, Elio Riso, Sebastien Leger, System of Survival, Arado, Oscar Cano, Ramon Castells, Rickzor (live)

 

15.08.2010 – We Love… Space

LINE UP:

Groove Armada (live), James Zabiela, Felix Da Housecat, Funkagenda, Thomas Gandey (live), Retro/Grade, Foamo, Alfredo

 

17.08.2010 – The Revolution Continues with Carl Cox

LINE UP:

Carl Cox, Norman Cook (aka Fatboy Slim), John Digweed, Yousef

 

18.08.2010 – Kehakuma

LINE UP:

Tiefschwarz, Nick Curly, 2000 and One, SIS (live), Ilario Alicante, Simon Baker, Glimpse, Edu Imbernon, Geddes, Burnski, Valentin Huedo

 

20.08.2010 – Be

LINE UP:

Chris Liebing, Radio Slave, Wally Lopez, Elio Riso, Remo, Tama Sumo, Oscar Cano, Ramon Castells, Rickzor (live)

 

22.08.2010 – We Love… Space

LINE UP:

Steve Lawler, Miss Kittin, Carl Craig, Derrick May, 2020 Soundsystem (live), Matthew Dear, Smokin’ Jo, Arno & Norman, Motorcitydrumensemble, Alfredo
Bottin, Steve Kotey (Chicken Lips)

 

24.08.2010 – The Revolution Continues with Carl Cox

LINE UP:

Carl Cox, LTJ Bukem, Umek, Nic Fanciulli

 

25.08.2010 – Kehakuma

LINE UP:

Guy Gerber, Nick Curly, Agoria, Johnny D (live), Spencer Parker, Stefano Fontana, Arian, Paola Poletto, Valentin Huedo, Glimpse

 

27.08.2010 – Be

LINE UP:

John Digweed, Wally Lopez, Pascal Feos, Elio Riso, Sabastien Leger, Remo, Oscar Cano, Ramon Castells, Sleepy & Boo, Rickzor (live)

 

29.08.2010 – We Love… Space

LINE UP:

Joris Voorn, James Holden, Ewan Pearson, The Mole (live), Paul Woolford, Paul Mogg, Alfredo

 

31.08.2010 – The Revolution Continues with Carl Cox

LINE UP:

Danny Tenaglia, Dubfire, Yousef

 

Space | Start


WRZESIEŃ 2010

01.09.2010 – Kehakuma

LINE UP:

Nick Curly, Guido Schneider, Martinez, Vera, Edu Imbernon, Valentin Huedo

 

03.09.2010 – Be

LINE UP:

Oliver Huntemann, Kenny Larkin (live), Wally Lopez, Elio Riso, Anderson Noise, Remo, Oxia, Danny Serrano, Oscar Cano, Ramon Castells, James Kameran

 

05.09.2010 – We Love… Space

LINE UP:

Hot Chip DJ set (Felix & Al), Dimitri From Paris, James Zabiela, Simian Mobile Disco, Ivan Smagghe, Smokin’ Jo, Paul Woolford, Alfredo, Simon Morell, Simon Baker

 

07.09.2010 – The Revolution Continues with Carl Cox

LINE UP:

Carl Cox, Yousef, Cristian Varela, Plump DJs

 

08.09.2010 – Kehakuma

LINE UP:

Ellen Allien, Guy Gerber, Guti (live), Margaret Dygas, Arian, Valentin Huedo

 

10.09.2010 – Be

LINE UP:

Radio Slave, Wally Lopez, Elio Riso, Len Faki, Sebastien Leger, Shlomi Aber, Remo, Oscar Cano, Ramon Castells

 

12.09.2010 – We Love… Space

LINE UP:

2manydjs, Steve Lawler, Joris Voorn (live), DJ Hell, Ewan Pearson, Funkagenda, Technasia, Psyconoughts, Paul Mogg, Alfredo

 

14.09.2010 – The Revolution Continues with Carl Cox

LINE UP:

Carl Cox, Umek, Nic Fanciulli, Yousef

 

15.09.2010 – Kehakuma

LINE UP:

Nick Curly, SIS (live), Simon Baker, Alex Celler & Anthea (b2b), Edu Imbernon, Valentin Huedo

 

17.09.2010 – Be

LINE UP:

Oliver Huntemann, Luke Slater (live), Wally Lopez, Elio Riso, Remo, System of Survival, Arado, Oscar Cano, Ramon Castells

 

19.09.2010 – We Love… Space

LINE UP:

Groove Armada, Steve Lawler, James Zabiela, Simian Mobile Disco, Claude VonStroke, DJ Pierre, Smokin’ Jo, Appleblim, Al Tourettes, Foamo, Pete Gooding, Bill Brewster, Alfredo

 

21.09.2010 – The Revolution Continues with Carl Cox – Closing Party

LINE UP:

Carl Cox, Danny Tenaglia, Loco Dice

 

22.09.2010 – Kehakuma

LINE UP:

Tiefschwarz, Guy Gerber, Jamie Jones, Clive Henry, Javi Peña, Valentin Huedo

 

24.09.2010 – Be Closing Party

LINE UP:

François K., Frequency 7 (live), Ben Sims & Surgeon, Elio Riso & Remo, Wally Lopez, Pascal Feos, Oxia, Oscar Cano, Javi Barreda, Ramon Castells

 

26.09.2010 – We Love… Space Closing Party

LINE UP:

Aphex Twin, Jeff Mills, James Zabiela, Joris Voorn, Martin Buttrich, Funkagenda, Clive Henry, Paul Woolford,PBR Streetgang, Richard Sen (Padded Cell), Phoreski

 

29.09.2010 – Kehakuma Closing Party

LINE UP:

M.A.N.D.Y. (live), Radio Slave, Nick Curly, Seth Troxler, Glimpse (live), Edu Imbernon, Gavin Herlihy, Federico Grazzini, Valentin Huedo, Booka Shade

 

Space | Start


PACHA

STARTCZERWIEC | LIPIEC | SIERPIEŃ | WRZESIEŃ

 

 


CZERWIEC 2010

12.06.2010 – Defected in The House

LINE UP:

Dennis Ferrer, Junior Jack & Kid Creme

 

13.06.2010 – Cadenza Vagabundos

LINE UP:

Luciano, Reboot Dj Set, Alex Picone

 

14.06.2010 – Swedish House Mafia

LINE UP:

Swedish House Mafia, Axwell, Steve Angello, Sebastian Ingrosso, AN21

 

16.06.2010 – Subliminal Sessions

LINE UP:

Erick Morillo, Eddie Thoneick, Carl Kennedy

 

17.06.2010 – F*** Me Im Famous – David Guetta

LINE UP:

David Guetta, Chuckie, JP, Candela


18.06.2010 – Pure Pacha

LINE UP:

Martin Solveig, Fedde Le Grand

 

19.06.2010 – Defected in The House

LINE UP:

The Shapeshifters, ATFC

 

20.06.2010 – Cadenza Vagabundos

LINE UP:

Luciano, Chic Miniature Live, Lee Van Dowski

 

21.06.2010 – Swedish House Mafia

LINE UP:

Axwell, Steve Angello, Sebastian Ingrosso

 

23.06.2010 – Subliminal Sessions

LINE UP:

Erick Morillo, M.A.N.D.Y., Abel The Kid, Angel Linde

 

17.06.2010 – F*** Me Im Famous – David Guetta

LINE UP:

David Guetta, Mark Knight, Sarah Main

 

18.06.2010 – Pure Pacha

LINE UP:

Sander Kleinenberg, Trentemoller

 

26.06.2010 – Defected in The House

LINE UP:

David Penn, Copyright

 

27.06.2010 – Cadenza Vagabundos

LINE UP:

Luciano, Gavin Herlihy, Daniel Bell

 

28.06.2010 – Swedish House Mafia

LINE UP:

Axwell, Sebastian Ingrosso, Norman Doray, Arno Cost

 

30.06.2010 – Subliminal Sessions

LINE UP:

Erick Morillo, Richard Grey, Karl Kennedy

 

Pacha | Start


LIPIEC 2010

 

01.07.2010 – F*** Me Im Famous – David Guetta

LINE UP:

David Guetta, Will.I.Am, Afro, Jack Nervo

 

02.07.2010 – Pure Pacha

LINE UP:

Sasha, Sander Kleinenberg

 

03.07.2010 – Defected in The House

LINE UP:

John Dahlbäck, ATFC

 

04.07.2010 – Cadenza Vagabundos

LINE UP:

Main room: Luciano, Michel Cleis, Digitaline Live

Cadenza Lab Global Room: Robag Whrume, Sety

 

05.07.2010 – Swedish House Mafia

LINE UP:

Steve Angello, Sebastian Ingrosso, Groove Armada

 

07.07.2010 – Subliminal Sessions

LINE UP:

Erick Morillo, Roog, Juan Diaz

 

08.07.2010 – F*** Me Im Famous – David Guetta

LINE UP:

David Guetta, Tocadisco, Tuccillo

 

09.07.2010 – Pure Pacha

LINE UP:

DJ Mehdi, Cassius, Jesse Rose, A-Trak

 

10.07.2010 – Defected in The House

LINE UP:

Bob Sinclar, Chocolate Puma

 

11.07.2010 – Cadenza Vagabundos

LINE UP:

Main room: Lucien-N-Luciano Live, Robert Dietz, Dani Casarano,

Cadenza Lab Global Room: Lee Van Dowski, Cesar Merveille, Dandy Jack Live

 

12.07.2010 – Swedish House Mafia

LINE UP:

Axwell, Steve Angello, Sebastian Ingrosso, Kim Fai

 

14.07.2010 – Subliminal Sessions

LINE UP:

Erick Morillo, Louie Vega, Carl Kennedy

 

15.07.2010 – F*** Me Im Famous – David Guetta

LINE UP:

David Guetta, Laidback Luke, Antonin

 

16.07.2010 – Pure Pacha

LINE UP:

TBC

 

17.07.2010 – Defected in The House

LINE UP:

Junior Jack & Kid Creme, Riva Starr

 

18.07.2010 – Cadenza Vagabundos

LINE UP:

Main room: Luciano, Marc Antona Live, Daniel Stefanik

Cadenza Lab Global Room: Mike Shannon, Reboot Dj Set

 

19.07.2010 – Swedish House Mafia

LINE UP:

Axwell, Steve Angello, Dirty South

 

21.07.2010 – Subliminal Sessions

LINE UP:

Erick Morillo, Harry 'Choo Choo’ Romero, Denis the Menace & Markus Binapfl, Andy Baxter

 

22.07.2010 – F*** Me Im Famous – David Guetta

LINE UP:

David Guetta, Martin Solveig, Sarah Main

 

23.07.2010 – Pure Pacha

LINE UP:

Sasha, Sander Kleinenberg

 

24.07.2010 – Defected in The House

LINE UP:

David Morales, David Penn

 

25.07.2010 – Cadenza Vagabundos

LINE UP:

Main room: Luciano, Danton Eeprom Live, Daria

Cadenza Lab Global Room: Maayan Nidam, Ernesto Ferreyra

 

26.07.2010 – Swedish House Mafia

LINE UP:

Steve Angello, Sebastian Ingrosso, Felix Da Housecat

 

28.07.2010 – Subliminal Sessions

LINE UP:

Erick Morillo, M.A.N.D.Y., Carl Kennedy

 

29.07.2010 – F*** Me Im Famous – David Guetta

LINE UP:

David Guetta, Tocadisco, JP Candela

 

30.07.2010 – Pure Pacha

LINE UP:

Sidney Samson, Chuckie

 

31.07.2010 – Defected in The House

LINE UP:

Kenny Dope, Quentin Harris

 

Pacha | Start


SIERPIEŃ 2010

 

01.08.2010 – Cadenza Vagabundos

LINE UP:

Main room: Luciano & Carl Craig Live, Mirko Loko,

Cadenza Lab Global Room: Stimming Live, Robert Dietz

 

02.08.2010 – Swedish House Mafia

LINE UP:

Axwell, Sebastian Ingrosso, Max Vangeli

 

04.08.2010 – Subliminal Sessions

LINE UP:

Erick Morillo, Diddy Dirty Money LIVE, Carl Kennedy

 

05.08.2010 – F*** Me Im Famous – David Guetta

LINE UP:

David Guetta, Arno Cost & Norman Doray, Nervo

 

06.08.2010 – Pure Pacha

LINE UP:

Sander Kleinenberg

 

07.07.2010 – Defected in The House

LINE UP:

Bob Sinclar, Spen

 

08.08.2010 – Cadenza Vagabundos

LINE UP:

Main room: Luciano, DJ Koze, dOP Live, Sety

Cadenza Lab Global Room: Mirko Loko, Stacey Pullen

 

09.08.2010 – Swedish House Mafia

LINE UP:

Axwell, Steve Angello, Sebastian Ingrosso, AN21

 

11.08.2010 – Subliminal Sessions

LINE UP:

Erick Morillo, Sidney Samson, Carl Kennedy

 

12.08.2010 – F*** Me Im Famous – David Guetta

LINE UP:

David Guetta, Chuckie, Antonin

 

13.08.2010 – Pure Pacha

LINE UP:

Cassius, Justice, Shit Robot, DJ Mehdi, Busy P

 

14.07.2010 – Defected in The House

LINE UP:

David Morales, The Shapeshifters

 

15.08.2010 – Cadenza Vagabundos

LINE UP:

Main room: Luciano, Reboot Dj Set, Michel Cleis

Cadenza Lab Global Room: Mountain People

 

16.08.2010 – Swedish House Mafia

LINE UP:

Axwell, Steve Angello, David Tort, Benny Benassi

 

18.08.2010 – Subliminal Sessions

LINE UP:

Erick Morillo, Fake Blood, Juan Diaz

 

19.08.2010 – F*** Me Im Famous – David Guetta

LINE UP:

David Guetta, Afrojack, JP Candela

 

20.08.2010 – Pure Pacha

LINE UP:

TBC

 

21.07.2010 – Defected in The House

LINE UP:

Quentin Harris, ATFC

 

22.08.2010 – Cadenza Vagabundos

LINE UP:

Main room: Luciano 5h set, Losoul

Cadenza Lab Global Room: Moodymann, Theo Parrish, Willy Graff

 

23.08.2010 – Swedish House Mafia

LINE UP:

Axwell, Steve Angello, Sebastian Ingrosso

 

25.08.2010 – Subliminal Sessions

LINE UP:

Erick Morillo, Dirty South, Carl Kennedy

 

26.08.2010 – F*** Me Im Famous – David Guetta

LINE UP:

David Guetta, Laidback Luke, Sarah Main

 

27.08.2010 – Pure Pacha

LINE UP:

Sasha, Sander Kleinenberg

 

28.07.2010 – Defected in The House

LINE UP:

Dennis Ferrer, Riva Starr

 

29.08.2010 – Cadenza Vagabundos

LINE UP:

Main room: Lucien-N-Luciano Live, Reboot Dj set, Robert Dietz,

Cadenza Lab Global Room: Markus Fix, Tobias. Live, Jorge-Los Updates DJ set

 

30.08.2010 – Swedish House Mafia

LINE UP:

Axwell, Steve Angello, Sebastian Ingrosso, Max Vangeli, Kim Fai

 

Pacha | Start


WRZESIEŃ 2010

01.09.2010 – Subliminal Sessions

LINE UP:

Erick Morillo, M.A.N.D.Y., Andy Baxter

 

02.09.2010 – F*** Me Im Famous – David Guetta

LINE UP:

David Guetta, Chuckie, Tuccillo

 

03.09.2010 – Pure Pacha

LINE UP:

TBC

 

05.09.2010 – Cadenza Vagabundos

LINE UP:

Main room: Luciano, Guillaume & Coutu Dumonts Live

Cadenza Lab Global Room: Cesar Merveille, Ryan Crosson, Pablo Cahn-Speyer

 

06.09.2010 – Swedish House Mafia

LINE UP:

Axwell, Steve Angello, Dirty South

 

08.08.2010 – Subliminal Sessions

LINE UP:

Erick Morillo, Roog, Carl Kennedy

 

09.09.2010 – F*** Me Im Famous – David Guetta

LINE UP:

David Guetta, Afrojack, Sarah Main

 

10.09.2010 – Pure Pacha

LINE UP:

Sander Kleinenberg

 

11.09.2010 – Defected in The House

LINE UP:

The Shapeshifters, David Penn

 

12.09.2010 – Cadenza Vagabundos

LINE UP:

Main room: Luciano, Henrik Schwarz Live, Alex Picone

Cadenza Lab Global Room: Digitaline Live, Marc Antona, Dani Casarano

 

13.09.2010 – Swedish House Mafia

LINE UP:

Steve Angello, Sebastian Ingrosso, Armand Van Helden

 

15.08.2010 – Subliminal Sessions

LINE UP:

Erick Morillo, Sneaky Sound System, Sarah Main

 

16.09.2010 – F*** Me Im Famous – David Guetta

LINE UP:

David Guetta, Arno Cost, Norman Doray, JP Candela

 

17.09.2010 – Pure Pacha

LINE UP:

Fedde Le Grand

 

18.09.2010 – Defected in The House

LINE UP:

Sandy Rivera, Copyright

 

19.09.2010 – Cadenza Vagabundos

LINE UP:

Main room: Luciano, Mathias Kaden, Kiki

Cadenza Lab Global Room: Martinez, Reboot Dj set

 

20.09.2010 – Swedish House Mafia

LINE UP:

Axwell, Steve Angello, Sebastian Ingrosso, Alex Metric

 

22.08.2010 – Subliminal Sessions

LINE UP:

Erick Morillo, A-Trak, Carl Kennedy

 

23.09.2010 – F*** Me Im Famous – David Guetta

LINE UP:

David Guetta, Chuckie, Tuccillo

 

24.09.2010 – Pure Pacha

LINE UP:

Sasha, Sander Kleinenberg

 

25.09.2010 – Defected in The House

LINE UP:

Bob Sinclar, Simon Dunmore

 

26.09.2010 – Cadenza Vagabundos Closing Party

LINE UP:

Main room: Luciano, Reboot Dj Set, Michel Cleis

Cadenza Lab Global Room: Ernesto Ferreyra, Robert Dietz, Cesar Merveille

 

27.09.2010 – Swedish House Mafia

LINE UP:

Axwell, Steve Angello, Sebastian Ingrosso, AN21

 

28.08.2010 – Subliminal Sessions Closing Party

LINE UP:

Erick Morillo, Jose Nunez, Harry 'Choo Choo’ Romero, Juan Diaz

 

30.09.2010 – F*** Me Im Famous – David Guetta

LINE UP:

David Guetta, Afrojack, Sarah Main

 

Pacha | Start


Privilege

 

STARTCZERWIEC | LIPIEC | SIERPIEŃ | WRZESIEŃ

 

 


CZERWIEC 2010

 

14, 21, 28.06.2010 – Tiesto

LINE UP

Tiesto & Friends

 

30.06.2010 – Warung

LINE UP

Karotte, Dirty Vegas, X-Press 2, Life Is A Loop, Hosted by Supernature, Audiofly, Solomun, Robbie Romero, Paul Lomax, JP Chronic, Alex Niggemann

 

Privilege | Start


LIPIEC 2010

05, 12, 19, 26.07.2010 – Tiesto

LINE UP

Tiesto & Friends

 

07.07.2010 – Warung

LINE UP

Kevin Saunderson Presents Inner City (Live), Life Is A Loop, Shlomi Aber, Andrew Grant, Coyu, Edu Imbernon, Gavin Herlihy, David Moreno, Aninha

 

14.07.2010 – Warung

LINE UP

Francesco Farfa, Popof, Aril Birkha, Aninha & Daniel Kuehnen, Alex Niggemann, Gorge, Superlounge, Rodolfo Maya

 

21.07.2010 – Warung

LINE UP

Gui Boratto, Robert Babicz, Dominik Eulberg, Daniel Kuehnen, David Moreno, Sebo K, Miss Jools, Marcin Czubala, Oriol Calvo

 

28.07.2010 – Warung

LINE UP

Behrouz, The S.O.S. Collective, Desyn Masiello, Omid 16B, Demi, Oliver Lang, Brothers Vibe, James Priestly, Giles Smith, Oriol Calvo

 

Privilege | Start


SIERPIEŃ 2010

 

02, 09, 16, 23, 30.08.2010 – Tiesto

LINE UP

Tiesto & Friends

 

04.08.2010 – Warung

LINE UP

Kevin Saunderson Presents Inner City (Live), Popof, Shlomi Aber, Dave Spoon, Emerson Todd, Stefano Noferini, Egostereo, Andre Galluzzi, Alex Kenji

 

11.08.2010 – Warung

LINE UP

Charlie May (Live), 16bit Lolitas & Eelke Kleijn, Miss Nine, JP Chronic, Simon Baker, Matt Tolfrey, Oriol Calvo, Geddes

 

18.08.2010 – Warung

LINE UP

Dave Seaman, Dirty Vegas, Sultan & Ned Shepard (B2B), X-Press 2, Paolo Mojo, Ricky Ryan, Uner, Robbie Romero, Greg Vickers

 

18.08.2010 – Warung

LINE UP

Danny Howells, Anthony Pappa, Jim Rivers, Guy J, JP Chronic, Edu Imbernon, Coyu, Andrew Grant, Kaspar 

 

Privilege | Start


WRZESIEŃ 2010

01.09.2010 – Warung

LINE UP

Dave Spoon, Nicole Moudaber, Chymera (live), Oriol Calvo, Heidi, Djuma Soundsystem, Alex Kidd, Igor Marijuan

 

06, 13, 20.09.2010 – Tiesto

LINE UP

Tiesto & Friends

 

08.09.2010 – Warung

LINE UP

Hope Recordings & Audio Therapy Special, Dave Seaman & Nick Warren (B2B), D Ramirez, Paul Lomax & Simon K (B2B), Will Saul, Robert Babicz, Egostereo, Robbie Romero

 

08.09.2010 – Warung

LINE UP

Danny Howells, Pete Gooding, Oliver Lang, Oriol Calvo, Alex Neri, JP Chronic, Andrew Grant, Robbie Romero, David Moreno 

 

Privilege | Start


Eden

 

STARTCZERWIEC | LIPIEC | SIERPIEŃ | WRZESIEŃ

 

 


CZERWIEC 2010

 

12.06.2010 – Mondo Loco

LINE UP

Slam, Alex Under, Mr. Bosco, Paul Tailor

 

13.06.2010 – Judgement Sunday

LINE UP

Judge Jules, Richard Durand, Kutski, Vicky Devine, Example & DJ Wire, Micky Slim, Tristan D, Alex Ellenger, Lee John, Dermot C

 

16.06.2010 – Reclaim The Dancefloor: Opening Party 2010

LINE UP

Pendulum (Dj Set), Zane Lowe, Benga, Doorly, Nero, Sinden, Union Djs

 

20.06.2010 – Judgement Sunday

LINE UP

Judge Jules, Cosmic Gate, Alex Kidd, Tristan D, Stereo Type, Tristan Ingram, Alex Ellenger, Lee John

 

23.06.2010 – Reclaim The Dancefloor

LINE UP

Chase & Status, Fake Blood, Doorly, Bigger Than Barry, Toddla T, Rattus Rattus & Klose 1, Raffertie

 

25.06.2010 – Wonderland Opening Party

LINE UP

Bryan Ferry, Pete Tong, Steve Lawler, Jaymo and Andy George

 

27.06.2010 – Judgement Sunday

LINE UP

Judge Jules, Eddie Halliwell, Markus Schossow, Ben Nicky, Vicky Devine, Howard Donald, Micky Slim, Tristan D, Alex Ellenger

30.06.2010 – Reclaim The Dancefloor

LINE UP

Annie Mac, Skream, Rusko, Doorly

 

Eden | Start


LIPIEC 2010

 

02.07.2010 – Wonderland

LINE UP

Pete Tong, 2000 and One, Uffie, The Japanese Popstars, Jaymo & Andy George, Mowgli

 

04.07.2010 – Judgement Sunday

LINE UP

Judge Jules, Lisa Lashes, Richard Durand, Heatbeat, Vicky Devine, Jaguar Skills, Tristan Ingram, Jacob Plant, Tristan D, LMP DJs, Lee John, Bob Frisky, Jason Spence

 

07.07.2010 – Reclaim The Dancefloor

LINE UP

Tiga, Aeroplane, Thomas Von Party, Stanton Warriors, DJ Hype, Doorly, Mak

 

09.07.2010 – Wonderland

LINE UP

Pete Tong, Mark Knight, Gui Boratto, Jaymo & Andy George, Burns

 

11.07.2010 – Judgement Sunday

LINE UP

Judge Jules, Marco V, Leon Boiler, Genix, Vicky Devine, Krafty Kuts, Micky Slim, Tristan D, Jonty Skruff, LMP DJs, Lee John, Dean Dirty Rotten Dj 

 

14.07.2010 – Reclaim The Dancefloor

LINE UP

Dub Police, Caspa, Doorly Emalkay, The Others, D1, Rod Azlan, Crazy D

 

16.07.2010 – Wonderland

LINE UP

Pete Tong, Josh Wink, Tim Green, Jaymo & Andy George, Burns

 

18.07.2010 – Judgement Sunday

LINE UP

Judge Jules, Eddie Halliwell, Simon Patterson, Jordan Suckley, Tristan D, Stereo Type, Tristan Ingram, Alex Ellenger, Lee John, Dale Hooks, Matt Peverell

 

21.07.2010 – Reclaim The Dancefloor

LINE UP

Annie Mac, High Contrast, Jack Beats, Doorly, Nero, Friction, Mak

 

23.07.2010 – Wonderland

LINE UP

Calvin Harris, Jaymo and Andy George, Alex Metric

 

25.07.2010 – Judgement Sunday

LINE UP

Judge Jules, Richard Durand, Marcel Woods, Showtek, Vicky Devine, Micky Slim, Will Bailey, Tristan D, Alex Ellenger, Lee John, Jon Allegro, Paul Reynolds

 

28.07.2010 – Reclaim The Dancefloor

LINE UP

Plump DJs, Krafty Kuts, Oli P

 

30.07.2010 – Wonderland

LINE UP

Pete Tong, Kaskade, Jaymo & Andy George, Urchins

 

Eden | Start


SIERPIEŃ 2010

 

01.08.2010 – Judgement Sunday

LINE UP

Judge Jules, Simon Patterson, Sean Tyas, Kutski, Alex Kidd, Vicky Devine, Stereo Type, Tristan Ingram, Tristan D, Paul Morrell, Lee John, Dean Dirty Rotten Dj, Bob Frisky

 

04.08.2010 – Reclaim The Dancefloor

LINE UP

Pendulum, Kissy Sell Out, Sinden, Doorly, Joker

 

06.08.2010 – Wonderland

LINE UP

Pete Tong, Afrojack, Aeroplane, Annie Mac, Rachel Barton, Tom Staar, Jaymo & Andy George, Nockal

 

08.08.2010 – Judgement Sunday

LINE UP

Judge Jules, Eddie Halliwell, Richard Durand, Jordan Suckley, Vicky Devine, Mr Hudson Soundsystem, Micky Slim, Tristan D, LMP DJs

 

11.08.2010 – Reclaim The Dancefloor

LINE UP

Scratch Perverts, Sub Focus, Caspa, Doorly, Toddla T, Breakage, Mak

 

13.08.2010 – Wonderland

LINE UP

Pete Tong, Alex Metric, Jaymo & Andy George

 

15.08.2010 – Judgement Sunday

LINE UP

Judge Jules, Lisa Lashes, Heatbeat, Big AL, Tristan D, Krafty Kuts, Oliver Lang, Tristan Ingram, Alex Ellenger, Slipmatt, Lee John, Dermot C 

 

18.08.2010 – Reclaim The Dancefloor

LINE UP

Buraka Som Sistema, Drop The Lime

 

20.08.2010 – Wonderland

LINE UP

Pete Tong, Riva Starr, Layo and Bushwacka!, Jaymo & Andy George

 

22.08.2010 – Judgement Sunday

LINE UP

Judge Jules, Marco V, Claudia Cazaca, Rob Tissera, Rob Tissera, Vicky Devine, Micky Slim, Jonathan Ulysses, Tristan D, LMP DJs, Lee John, Dean Dirty Rotten Dj

 

25.08.2010 – Reclaim The Dancefloor

LINE UP

Tiga, Switch, Brodinski, Thomas Von Party, Shy FX, Redlight, Doorly

 

27.08.2010 – Wonderland

LINE UP

Pete Tong, Fatboy Slim, Jakwob, Jaymo & Andy George

 

29.08.2010 – Judgement Sunday

LINE UP

Judge Jules, Cosmic Gate, Marcel Woods, Matt Hardwick, Vicky Devine, Mr Hudson Soundsystem, Tristan Ingram, Tristan D, Alex Ellenger

 

Eden | Start


WRZESIEŃ 2010

 

01.09.2010 – Reclaim The Dancefloor

LINE UP

Major Lazer, Annie Mac, Fake Blood, Doorly

 

03.09.2010 – Wonderland

LINE UP

Pete Tong, Groove Armada, Aeroplane, Tim Green, Jaymo & Andy George, Alex Metric

 

05.09.2010 – Judgement Sunday

LINE UP

Judge Jules, Simon Patterson, Sean Tyas, Vicky Devine, Howard Donald, Micky Slim, Col Hamilton, Alex Ellenger

08.09.2010 – Reclaim The Dancefloor

LINE UP

Chase & Status, Sub Focus, Jack Beats, Doorly

 

10.09.2010 – Wonderland

LINE UP

Pete Tong, Calvin Harris, Laidback Luke, Jaymo & Andy George, Burns

 

12.09.2010 – Judgement Sunday

LINE UP

Judge Jules, Eddie Halliwell, Kutski, Paul Webster, Tristan D, Stereo Type, Dumb Blonde, Tristan Ingram, Alex Ellenger

 

17.09.2010 – Wonderland

LINE UP

Pete Tong, Boys Noize, Erol Alkan, Rory Philips, Jaymo & Andy George

 

19.09.2010 – Judgement Sunday

LINE UP

Judge Jules, Marco V, Cosmic Gate, Richard Durand, Vicky Devine, Example & DJ Wire, Micky Slim, Tristan D, Alex Ellenger

 

24.09.2010 – Wonderland

LINE UP

Pete Tong, Felix Da Housecat, 2000 and One, Jaymo & Andy George, Riotous Rockers

 

01.10.2010 – Wonderland Closing Party

LINE UP

Pete Tong, Dubfire, Tom Staar, Jaymo & Andy George

 

Eden | Start


Ushuaia

 

START: CZERWIEC | LIPIEC | SIERPIEŃ | WRZESIEŃ

 

 


CZERWIEC 2010

13, 20, 27.06.2010 – Luciano and Friends

LINE UP

Luciano & Friends

 

23.06.2010 – Wednesdays On The Beach Opening Party

LINE UP

Nick Curly, Oxia, Gorge

 

29.06.2010 – Fuse Ibiza

LINE UP

Luna City Express, Martinez, Nima Gorji, Enzo Siragusa 

 

23.06.2010 – Wednesdays On The Beach – Bass Culture

LINE UP

D’Julz, Alex Picone, Arnaud Le Texier,

 

Ushuaia | Start


LIPIEC 2010 

 

04, 11, 18, 25.07.2010 – Luciano and Friends

LINE UP

Luciano & Friends

 

07.07.2010 – Wednesdays On The Beach – 2020 Vision

LINE UP

Ralph Lawson, Julien Chaptal, Acid Mondays

 

14.07.2010 – Wednesdays On The Beach – Circus Company

LINE UP

Sety, Deetron, Guillaume & The Coutu Dumonts  (LIVE)

 

21.07.2010 – Wednesdays On The Beach – Freude Am Tanzen

LINE UP

Mathias Kaden, Daniel Stefanik, Marek Hemmann (LIVE), Monkey Maffia,

 

27.07.2010 Fuse Ibiza

LINE UP

Nima Gorji, Enzo Siragusa

 

28.07.2010 – Wednesdays On The Beach – Playhouse

LINE UP

Losoul, HEIKO M/S/O,

 

Ushuaia | Start


SIERPIEŃ 2010

 

01, 08, 15, 22, 29.08.2010 – Luciano and Friends

LINE UP

Luciano & Friends

 

04.08.2010 – Wednesdays On The Beach – Raum Musik

LINE UP

Dorian Paic, Christian Burkhardt, Sasha Dive

 

11.08.2010 – Wednesdays On The Beach – LA PEÑA

LINE UP

Reboot, Einzelkind, KIA

 

18.08.2010 – Wednesdays On The Beach – Souvenir

LINE UP

Tiefschwarz, SANTE’ (LIVE), Ruede Hagelstein, &ME, Adam Port, Rampa,

 

25.08.2010 – Wednesdays On The Beach – Supplement Facts

LINE UP

Guy Gerber, Varoslav, Guti

 

31.08.2010 – Fuse Ibiza

LINE UP

Nima Gorji, Enzo Siragusa

 

Ushuaia | Start


WRZESIEŃ 2010

 

01.09.2010 – Wednesdays On The Beach – Spectral / Ghostly

LINE UP

Matthew Dear, Ryan Elliot

 

05, 12, 19, 26.09.2010 – Luciano and Friends

LINE UP

Luciano & Friends

 

08.09.2010 – Wednesdays On The Beach – Mobilee vs Dissonant

LINE UP

Anja Schneider, Marc Antona, Sebo K

 

15.09.2010 – Wednesdays On The Beach – M-nus

LINE UP

Magda, Heartthrob, Fabrizio Maurizi, Idriss D,

 

22.09.2010 – Wednesdays On The Beach – D-25 Detroit Techno Anniversary

LINE UP

Carl Craig, Kenny Larkin, Kevin Saunderson, Stacey Pullen, Greg Gow, Monty Luke

 

28.09.2010 – Fuse Ibiza Closing Party

LINE UP

Nima Gorji, Enzo Siragusa

 

Ushuaia | Start


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →