Przewodnik Imprezowy

News

Powraca nasz weekendowy przewodnik - gdzie warto się wybrac i kogo posłuchać czyli Muzikanova.pl poleca!

CZWARTEK

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Już w czwartek zapraszamy na kolejną edycję Bułki Paryss’kiej w Sopocie. Tym razem Sfinks odwiedzą przedstawiciele krakowskiej sceny Thomas Langner oraz Lucjan. Na fontannie wspomagać ich będą Paryss, Zabielsky oraz Tween. Na sali głownej królować będą rytmy acid techno, które prezentować będą Choody, Quard, Pitu oraz Woofer.

 

PIĄTEK

 

W piątek polecamy wybrać się do warszawskiego klubu Vinyl. Na electro ucztę zapraszają twórcy cyklu E! – Bert i Igor, którzy zaprosili na tę okazję połowę brytyjskiego duetu Switch – Trevora Loveys’a.

W Poznaniu 12 września rusza nowy cykl imprez ICONS w ciekawym miejscu – SPOT. Gwiazdą wieczoru będzie zespoł The Mt. Sims Band w składzie Mount Sims, Randy Twigg i Andre Lange. Po koncercie rusza After Party.

W Cafe Mięsna rozpoczyna się nowy klubowy sezon. Na imprezie New season is begining zagrają Plastelinowy Joe,  Richi Rorh, Mendousa, 2 REC oraz Base, Raff Labovsky i Radoslave.

W poznańskim SQ klub trasę promocyjną najnowszego albumu rozpoczynaja przedstawiciele kolektywu Beats Friendly w składzie Novika, Bartek Winczewski, Lexus i Nasko

 

SOBOTA

 

W sobotę warto wybrać się do sopockiego Sohozagra przedstwiciel wytwórni Sonar Kollektiv i Slope – Daniel Paul. Wspierać za dekami będzie go rezydent Soho – Sympatique.

W Warszawie, w klubie 55 urodzinowe detroitZDRóJ – solenizantem będzie Dr. Dip, a muzyczne życzenia składac mu będą Barry z lasu, Chine, Deckard, Piroman, WWW, Motyl, Peyot i bshosa.

W Krakowie otwiera się nowe miejsce – Bonton Club & Restaurant. Z tej okazji przedstawiciele kolektywu OTO Studio zaprosili Dani Siciliano – czołowy głos z płyt Matthew Herberta.

Szukajcie wejściówek na polecane imprezy w naszym kalendarium!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →