Imprezowy koniec roku w katowickim P23

456
Eventpromo
p23 jesień 2019
p23

Katowicki klub P23 na ostatnie dwa miesiące roku przygotował jeszcze kilka ciekawych wydarzeń. Sprawdźcie ich propozycje na listopadowe wieczory i  zakończenie 2019 roku.

Jesień 2019 w klubie P23

8 listopada – P23 x True Music : Hecktor Oaks 

Dla niektórych Héctor Oaks jest wyznacznikiem trendów we współczesnym techno, łowiącym nowe talenty i umożliwiającym im rozwój dzięki prowadzonemu przez niego labelowi.

Line-up: Héctor Oaks, Zariush, Capo, NVYSN, AHare

Bilety: lista FB do północy free, później 25 zł

hecktor aoks p23

9 listopada – P23: Flirtini

Do P23 po raz kolejny wpadają niezawodni reprezentanci warszawskiej ekipy Flirtini, znanej głównie z ich autorskich wydawnictw Heartbreaks & Promises oraz występów na największych polskich festiwalach.

Line-up: Jedynak, Ment XXL, Zeppy Zep

Bilety: lista FB do północy free, później 20 zł

flirtini p23

22 listopada – P23: Black Sun Empire

Legendarny holenderski skład, którego początki sięgają 1993 roku. Agresywne, pełne mistycyzmu produkcje, które są znakiem rozpoznawczym BSE, znajdują swoje miejsce w ogromnej ilości setów z nurtów techstep i neurofunk.

Line-up: Black Sun Empire, Detoxic, ZENon, Contact, Kuaq, BarneyDnb, dubHee

Bilety: 40-50 zł

Black Sun Empire P23

23 listopada – P23: PL Techno: Michał Wolski, Aksamit, Capo

Cykl PL.Techno skupia się wyłącznie na selekcji polskich artystów działających prężnie na polskiej i międzynarodowej scenie techno.

Line-up: Michał Wolski live, Aksamit, Capo, MRSHRÏMP

Bilety: od 23:30 do 01:00 lista FB free, po 01:00 – 20 zł

pl.techno p23

31 grudnia – P23 2020 NYE: Kas:st (FR), Błażej Malinowski, Chino, Bios

Katowicki klub zaprasza na swoją pierwszą w historii imprezę sylwestrową. Pożegnaj rok 2019 z dźwiękami techno, electro, house i breaky.

Line-up: Kas:st, Blazej Malinowski live, Chino live, biøs live, Capo, NVYSN, virtual geisha, Penera, DCB, K0LIN, Dawid Dymarczyk

Bilety: 45-65 zł

Sylwester w P23


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Poimprezujmy razem w ten weekend!

Tango

Tango – https://www.tangoapp.pl/

Imprezy w Katowicach

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.