Import! Shur-I-Kan[Freerange Rec.] 27.01@DEKADENCJA[K-CE]

News

Nie opadły jeszcze emocje po sobotniej wizycie IMPORTu! w SQ klub a już szykuje się kolejna odsłona tego popularnego cyklu imprezowego. To trzecia wizyta Importu! na Śląsku. Tym razem po imprezach z udziałem Alexa Santosa i Jimpstera zapraszamy na spotkanie z brytyjskim dj-em i producentem Shur-I-Kanem, filarem bogatej stajni cenionej londyńskiej wytwórni Freerange. W katowickim klubie Dekadencja już w sobotę 27 stycznia.

W dziale MUZIKA do pobrania najnowszy promo mix Shur-I-Kan

Promo mix Shur-I-Kan

Shur-I-Kan [Freerange Records/ Londyn]

Pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiał jako klawiszowiec lokalnych londyńskich grup z kręgu jazz i funk. Przełom w karierze Toma Szirtesa alias Shur-I-Kan nastąpił, gdy jego talent odkrył legendarny dj i producent Tom Middleton – kompozycja „Niomi’s Dream” umieszczona przez niego na historycznej już kompilacji „Jedi’s Night Out” natychmiast zwróciła na młodego Brytyjczyka węgierskiego pochodzenia uwagę największych klubowego świata, z Gillesem Petersonem i LTJ Bukemem na czele.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dzięki Middletonowi również Shur-I-Kan szybko trafił pod skrzydła dowodzonej przez Jimpstera cenionej londyńskiej wytwórni Freerange. Dziś ma na swoim koncie dwa albumy wydane ich nakładem – „Advance” z 2001 roku i wydany trzy lata później „Waypoints”. Także solidną kolekcję docenionych przez deephouse’ową scenę ep-ek, wśród których na szczególną uwagę zasługują „Generations”, „Living Inside”, „I Want It” czy ostatnia „Future Fantasy”.

Popularnością niemniejszą niż autorskie produkcje Shur-I-Kana cieszą się jego również remiksy – ostatnio dla Akabu, Trackheadz i Miltona Jacksona.

House spod znaku deep to nie jedyna płaszczyzna muzycznych zainteresowań Szirtesa. Równie udanie radzi on sobie na polu inteligentnego hip-hopu czy jazzującej elektroniki. Jako dj z kolei regularnie podróżuje po świecie grywając w najlepszych klubach Europy, Azji i Ameryki.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →