Import! prezentuje D. Ramirez!

News

Na to nazwisko wielu czekało z niecierpliwością. Proszę państwa! W pierwszy weekend kwietnia w Poznaniu(SQ klub) i Warszawie (Vinyl) wystąpi D.Ramirez!

Kiedy w 2004 roku przybywał po raz pierwszy do Polski jego pseudonim znany był co najwyżej wąskiemu gronu sympatyków mocnego taneczego uderzenia spod znaku twisted i tribal.

Już wówczas jednak Dean Marriott mógł się uważać za weterana brytyjskiej sceny klubowej, który pierwsze triumfy święcił na początku lat 90. jako lider popularnej wówczas formacji Lisa Marie Experience.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Do łask publiczności powrócił właśnie w 2004 roku, a to za sprawą singlowych propozycji „Freaque On” i „Are You Ready”. Od tamtego czasu popularność didżeja i producenta z Sheffield tylko rosła, by w pełni eksplodować dwa lata później wraz z premierą jego remiksu numeru „Yeah Yeah” z repertuaru Bodyrox. Drugie miejsce na brytyjskiej liście przebojów z miejsca uczyniło z Marriotta jednego z najbardziej rozchwytywanych remikserów w branży, który dziś ma na swoim koncie dziesiątki znakomitych remiksów dla m.in. Rogera Sancheza, Plump Djs, Ferry’ego Corstena, Noir, Skeewiff, Peace Division, Maxa Linena czy Steve’a Angello.

Także niezliczoną ilość własnych autorskich produkcji (solo lub w duetach z Meat Katiem, Markiem Knightem, Jamesem Mowbrayem, a nawet z drum’n’bassowcem TC) wydawanych nakładem tak cenionych wytwórni jak Toolroom, Underwater, Junior, Four Twenty, Lot 49 czy należącej do niego oficyny Slave.

Większość z nich właśnie znalazła się na świetnie przyjętej retrospektywnej kompilacji „Rewind Fast Forward”. Studyjne umiejętności Brytyjczyka docenili również czytelnicy magazynu DJ Mag, którzy w ubiegłorocznym plebiscycie The Best Of British wytypowali go do nagród dla odpowiednio najlepszego producenta i remiksera.

To wszystko nie mogło się nie odbić na didżejskiej karierze D Ramireza – jako jeden z filarów brytyjskiej sceny electro i tech house jest regularnym gościem najlepszych klubów i festiwali na całym świecie.

piątek 4 kwietnia 2008 – Vinyl, Warszawa
sobota 5 kwietnia 2008 – SQ, Poznań

D Ramirez, Glasse, Juniore, Lipstick, Lexus

wizualizacje: Sylwek Łuczak

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →