IMPORT! pres. JAMES TALK – majówka 2006

News

W poniedziałek 1 maja 2006 IMPORT! po dwuletniej przerwie zagości w sopockim
klubie Sfinks
! Gościem specjalnym imprezy będzie JAMES TALK - dj i producent z
Southampton,
jedno z najgorętszych w tym roku nazwisk na światowej klubowej
scenie.

Pytani o to, który z młodych klubowych talentów zrobi największą karierę w 2006 roku, najwięksi w osobach Sandera Kleinenberga czy Nica Fanciulli wskazują właśnie Jamesa Talka. Ich opinię podziela prestiżowy magazyn „DJ Mag” pisząc, że młody dj i producent z Southampton jest na najlepszej drodze, by już niebawem pójść w ślady Danny’ego Howellsa i Johna Digweeda. Także „I-DJ”, który wybrał Talka jako jednego z dwudziestu artystów skazanych na największy sukces w tym roku.

A kariera tego 23-latka rzeczywiście nabiera coraz większego rozpędu. Jako producent James ma już na swoim koncie współpracę z wytwórniami Saved, CR2, Lot 49, Get Physical i Little Mountain Recordings. Poza tym wspólne nagrania z Audiofly, Petem Tongiem czy Davem Robertsonem. W końcu remiksy dla m.in. Wally Lopeza, Danny’ego Howellsa, Buick Project, Harolda Heatha czy Hypera. Jako dj regularnie pojawia się za gramofonami najlepszych brytyjskich klubów, grając na imprezach Renaissance, Godskitchen, Club Class, Type i Tribal Sessions. Od marca bieżącego roku jest rezydentem Curfew Time, autorskich imprez duetu King Unique w londyńskim klubie Turnmills.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wraz z młodą brytyjską gwiazdą na pierwszym od dwóch lat Imporcie! w sopockim Sfinksie zagrają: Glasse, Fresh, Easy, Petter Von Coil i Lipstick.

Data: 1 maja 2006 (poniedziałek)

Miejsce: Sfinks – Sopot, ul. Powstańców Warszawy 18

Klimat: house (deep, acid, electro, tech)

Godzina: 22.00

DJe:

James Talk (Saved Records/UK)

Glasse

Fresh

Easy

Petter Von Coil

Lipstick

Cena: 20-25 plnPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →