IMPORT! ALEX SANTOS >> mix mp3

News

To już jego druga wizyta w Poznaniu w tym roku. Styczniowy występ Alexa Santosa na urodzinowej imprezie Importu! na tyle jednak spodobał się publiczności SQ, że warto przypomnieć jak fantastycznym dj-em jest ten czołowy reprezentant portugalskiej sceny klubowej.

Najnowszy mix Buzzin Fly Session mixed by Alex Santos

Pierwsze kroki jako dj i producent Alex stawiał już na początku lat 90. W 1996 roku jako pierwszy portugalski dj w historii podpisał się pod pełnometrażowym autorskim albumem. Dziś Santos ma na swoim koncie dziesiątki własnych produkcji i remiksów – te m.in. dla Madonny, Funky Green Dogs czy największych gwiazd portugalskiej muzyki pop.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Znany od lat na lokalnym rynku, międzynarodowe sukcesy odnosi odkąd związał się z należącą do Bena Watta z Everything But The Girl popularną londyńską wytwórnią Buzzin Fly. Dla niej nagrywa jako członek projektu Rodamaal. Jej nakładem wydał w ubiegłym roku sygnowany nazwą Darkmountaingroup numer „Lose Control”, jedną z najgłośniejszych klubowych produkcji ostatnich lat.

Umiejętności Santosa doceniła ostatnio sama Tracey Thorn, zapraszając go do współpracy przy produkcji jej solowego albumu „Out Of The Woods”.

Więcej o imprezie IMPORT! ALEX SANTOSPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →