Imaabs wypuścił właśnie swój drugi album studyjny

Fot. Materiały promocyjne

Nowe wydawnictwo od Imaabs,  zatytułowane Descifrar, ukazało się nakładem NAAFI.

Imaabs – nowa płyta już jest

Nagrany w Santiago, w Chile album, zawiera kolaboracje z takimi artystami, jak np.: Tama Gucci, Valenciagas Falsas i Wasted Fates.

Descifrar (co po angielsku oznacza „rozszyfrować”)  jest pierwszym wydawnictwem artysty w meksykańskiej wytwórni. Debiutancka płyta Imaabsa Discretización ukazała się w 2018 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zarejestrowany między listopadem 2018 a marcem 2021 roku, 12-utworowy LP to wybuchowa mieszanka takich gatunków jak: reggaeton, pop, balie funk i jungle.

Imaabs Descifrar Lista utworów:

01. Descifrar
02. MORPH
03. No Time feat. Tama Gucci
04. Distensión
05. Cenizas feat. Valenciagas Falsas
06. Gare du Nord
07. Trying feat. Tama Gucci
08. Bite Me (An Hipertition Pre Action)
09. Crush
10. Verde, vert, verde
11. Dividuación feat. Estoc
12. Impasse feat. Wasted Fates

Imaabs – gorąca muzyka z gorącego Meksyku

Imaabs to pseudonim producencki chilijskiego artysty Cristo Gavrasa. W ciągu ostatnich lat jego muzyka zyskała światowy rozgłos, co zaowocowało światowymi trasami koncertowymi oraz występami na ważnych festiwalach.

Imaabs jest też głównym członkiem grupy N.A.A.F.I. Crew, która odcisnęła silne piętno na współczesnej kulturze klubowej w Meksykui. Przez ostatnie trzy lata podróżował po całym świecie, grając na takich festiwalach jak Sonar, Mutek, Warm Up (MOMA PS1) Creepee Teepee, EDC (Meksyk), a także w Europie, USA, Ameryce Łacińskiej i Azji.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →