Ikony elektroniki wracają na Ibizę. Black Coffee z rezydenturą w legendarnym klubie

fot. Black Coffee Dj set @Salle Wagram for Cercle via YouTube
News

Black Coffee powróci do Hï Ibiza tego lata na cotygodniową rezydencję. Południowoafrykański DJ i producent ma przejąć klub na Ibizie w każdą sobotę, począwszy od 14 maja do 1 października. Sprawdźcie szczegóły!

Black Coffee powraca do Hï Ibiza

Powiązania artysty z Hï Ibiza sięgają początków tej miejscówki w 2017 roku. To właśnie wtedy Black Coffee przeniósł się na stałe na Baleary.

Lato jest zawsze wyjątkową porą roku, ponieważ moja rezydencja w Hï Ibiza naprawdę pozwala mi odkrywać każdy aspekt mojego brzmienia. To będzie niesamowite wrócić na wyspę i grać w miejscu tak bliskim mojemu sercu, z tłumem, który naprawdę pozwolił mi zagłębić się w muzykę, którą kocham. Odliczanie rozpoczęte!

– napisał artysta

Pełny skład artystów, którzy dołączą do południowoafrykańskiego artysty, zostanie ogłoszony niebawem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Black Coffee Live DJ Set at Hï Ibiza 2018

Black Coffee – z Durbanu w świat

Nkosinathi Maphumulo, znany pod aliasem Black Coffee, urodził się w Durbanie we wschodnim RPA, a dorastał w miasteczku Mthatha. W młodości studiował jazz w durbańskim Natal Tech. Jako producent chciał pogłębić swoją ogólną wiedzę muzyczną, rozwinąć umiejętności słuchania i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu teorii muzyki. Black Coffee porzucił studia, by wraz z dwoma przyjaciółmi, wokalistami Thandukwazi „Demor” Sikhosana i Mnqobi „Shota” Mdabe, stworzyć trio soulowe Shana i przenieść się do Johannesburga.

Shana – Unyangichomela / Out

Przełomowym momentem w karierze Black Coffee był album Home Brewed, wydany w 2009. To jedna z najważniejszych płyt w historii afrohouse’u – wydawnictwo zostało docenione przez społeczność muzyki klubowej i nie tylko. Artysta zdobył również nagrodę w południowoafrykańskim plebiscycie muzycznym. Po tym sukcesie ruszył do Europy, gdzie regularnie występował.

Black Coffee – Home BrewedPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →