Igor Boxx i jego Breslau

Zapowiedzi

Wczoraj swoją premierę miała solowa płyta Igora Pudło ze Skalpela zatytułowana Breslau. Możecie ją nabyć w dobrych sklepach muzycznych!

Igor Boxx to pseudonim sceniczny Igora Pudło z wrocławskiego duetu SKALPEL, który w londyńskiej wytwórni NINJA TUNE wydał dwie płyty (“Skalpel” 2004, “Konfusion” 2005), bardzo dobrze przyjęte na świecie a w Polsce zaliczane do najważniejszych wydawnictw ubiegłego dziesięciolecia (m.in.“Paszport Polityki”). Nową dekadę Igor Boxx otwiera solowym albumem p.t. „Breslau”.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Bohaterem tej płyty jest rodzinne miasto Igora – Wrocław i jego nieodległa historia. To doskonała muzyczna narracja o burzliwych dziejach miasta, które w ostatnich latach odkrywa nową prawdę o sobie i uczy historii niepodręcznikowej. Miasta, które poznajemy w równej mierze z historycznych książek Davisa, co z – osadzonych w realiach – fikcji Krajewskiego. Igor Boxx przypominając najnowszą historię Breslau/Wrocławia tworzy sugestywny soundtrack do przerażających, ale fascynujących scen wojennej Apokalipsy.

 

Igor Boxx

 

Na świecie album ukazuje się barwach kultowej NINJA TUNE, artysta tworzył go też z myślą o zachodnich słuchaczach. Najistotniejszy jest zatem sam przekaz muzyczny, poprzez odowłania do tradycji jazzu, hip hopu, muzyki filmowej, atrakcyjny i zrozumiały dla odbiorców na całym świecie.

Igor Boxx – Breslau [Ninja Tune]
data wydania: 25.10.2010

  

Tracklista:

1. Breslau
2. Alarm
3. Festung
4. Fear of a Red Planet
5. Russian Percussion
6. In Flames
7. Street Fighting
8. Execution 9
9. Last Party in Breslau
10. Bunker Sweetheart
11. Nightwatch
12. Tank
13. Goliath

14. Downfall

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →