Idris Elba opublikował nowy house’owy kawałek

Fot. Materiały promocyjne
News

Idris Elba podzielił się nowym kawałkiem. Utwór Fudge powstał we współpracy z łotewską DJ-ką Elizą Legzdiną.

Idris Elba i kawałek nagrany w przyczepie

Idris Elba opublikował nowy utwór za pośrednictwem swojego własnego imprintu 7Wallace. Kawałek zatytułowany Fudge, został wyprodukowany w jego przyczepie, podczas kręcenia filmu w Australii, przy współpracy z łotewską DJ-ką i zarazem klasycznie wykształconą wokalistką Elizą Legzdiną.

Stworzyłem tę piosenkę podczas kręcenia filmu w Sydney. Potem wysłałem ją do Elizy, która totalnie rozłożyła ją na łopatki – powiedział Elba.

Mówiąc o swojej pracy nad utworem, Legzdina powiedziała:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tuż przed tym, jak dostałam maila od ekipy Idrisa, zobaczyłam nietoperza przelatującego przez Shoreditch. Uderzyło mnie to jako omen odrodzenia i tak właśnie postrzegam ten utwór. Jest jak uczucie, kiedy widzisz kogoś tak gładkiego, tajemniczego i hipnotyzującego, że wsiąkasz całkowicie w jego widok. Idris jest człowiekiem o tak wielu talentach, więc możliwość „wskoczenia” w ten utwór, który miał tak jasną wizję, było bułką z masłem i swego rodzaju błogosławieństwem. Nie mogę się doczekać, aby usłyszeć, jak kawałek sprawdza się na parkiecie.

Idris Elba prezentuje również nowy teledysk

Fudge, do którego teledysk możecie obejrzeć poniżej, jest planowany jako pierwszy drop w serii materiałów, które mają pojawić się na 7 Wallace tego lata.

Idris Elba – Fudge 


W grudniu zeszłego roku Idris Elba, Inner City i organizacja antyrasistowska z Detroit połączyli siły w utworze i teledysku We All Move Together. Wynik tej współpracy możecie zobaczyć poniżej:

Inner City & Idris Elba – We All Move Together

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →