Pierwsza EP labelu International Day Off – KONKURS!

Zapowiedzi

Eventowa marka "International Day Off" rozpoczyna działalność jako wytwórnia muzyczna. Posłuchaj premierowo zapowiedzi wydawnictwa od Jurka Przeździeckiego!

International Day Off do tej pory był znany fanom muzyki elektronicznej jako cykl imprez, który gościł m.in Minilogue, Cristiana Vogela czy Kondrada Blacka. Teraz International Day Off poszerza swoją działalność o muzyczną oficynę. Na pierwszy ogień idzie EP Jurka Przeździeckiego!

Jurek Przeździecki to jeden z czołowych elektronicznych artystów w naszym kraju, który od lat wydaje nieszablonowe produkcje w takich labelach jak Cocoon, Affin, Trapez czy warszawskie Recognition. Teraz jego EP Classicalism, będzie inaugurowała otwarcie wytwórni International Day Off, a za remixy odpowiedzialni zostali Sebastian Mullaert z Minilogue oraz wieloletni przyjaciel Jurka, szef wytwórni Recognition – Jacek Sienkiewicz.

Fragmentów EP możecie premierowo posłuchać już teraz w Muno.fm!


KONKURS!

Release party tego wydawnictwa odbędzie się w poznańskim klubie Wosk, na którym wystąpi Tumult Hands, czyli główny bohater pierwszej Epki iDo – Jurek Przeździecki w duecie z Jackiem Sienkiewiczem.

Mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać podwójne zaproszenie na to wydarzenie + płytę winylową z EP Classicalism! (Do odbioru w klubie podczas trwania imprezy).
Aby zdobyć nagrodę, polub tego newsa (przycisk Lubię to! nad zdjęciem głównym) i odpowiedz na pytanie:
Co według Ciebie przedstawia okładka EP Classicalism? (Możecie ją zobaczyć poniżej).
Odpowiedzi należy przesłać na adres [email protected] wraz z imieniem i nazwiskiem oraz loginem na Muno.pl Rozwiązanie konkursu nastąpi 18.03.2015 o 15:00.



Jurek Przeździecki – Classicalism Ep [International Day Off]

data wydania: vinyl – 19.02.2015 / digital – 26.02.2015

Tracklista:
A1. clissm
A2. clissm(jacek sienkiewicz remix)
B1. clissm(sebastian mullaert remix)
B2. clissm(sebastian mullaert version)
Polub muno.pl na Facebooku: