Idealne połączenie downtempo z house’em. Nadciąga drugi album Tomu DJ

Fot. Festicket.com
News
Tomu DJ po raz drugi

Nowa płyta amerykańskiej producentki i DJ-ki Tomu DJ ukaże się w przyszłym miesiącu.

Tomu DJ po raz drugi

Half Moon Bay – tak nazywa się najnowsze wydawnictwo sygnowane przez Tomu DJ. Album, który ukaże się 12 sierpnia nakładem wytwórni FRANCHISE, zawiera utwory nagrane przez artystkę wspólnie z takimi postaciami świata muzyki elektronicznej, jak DJ Manny, SUCIA!, kimdollars1 i blessingsnore. Według zapowiedzi samej Tomu płyta czerpie całymi garściami zarówno z muzyki breaks, footwork i house, jak i bardziej wyluzowanych, ambientowych i opartych o downtempo dźwięków.

Half Moon Bay jest kontynuacją wydanego w zeszłym roku debiutanckiego albumu Tomu DJ, FEMINISTA, który zyskał sobie uznanie krytyków i słuchaczy na całym świecie. Niedawno Amerykanka wydała również singiel Morning Groove oraz EP-kę Extended Play, a pod koniec ubiegłego roku dodała swój własny utwór na kompilację Juke Bounce Werk JBDUBZ Vol.9’.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zapowiadający płytę track Optimistic możecie odsłuchać poniżej.

Tomu DJ Half Moon Bay – lista utworów

01. New Body feat. DJ Manny & SUCIA!
02. Optimistic feat. kimdollars1
03. Lost Feeling
04. Spring of Life
05. Sunsets feat. blessingsnore
06. Half Moon
07. Bumpville feat. kimdollars1

Fot. Okładka albumu Half Moon Bay

Siła emocji

Tomu DJ to amerykańska producentka i DJ-ka, najbardziej znana ze swoich samodzielnie wydanych albumów na Bandcamp. Tomu nadaje swojej muzyce delikatną, ale jednocześnie napędzającą siłę emocjonalną, tworząc zawiłe, ale pocieszające melodie w całej swojej dyskografii. Tomu czerpie inspirację z własnego wnętrza, wspomnień i przeszłości – płynnie wprowadza te refleksje do swojej muzyki. Artystka szybko stała się znana ze swojego transcendentnego, podnoszącego na duchu i euforycznego brzmienia.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →