Idę w Tango prezentuje kolekcję zimowych czapek

News
Kolekcja Czapek Zimowych idę w tango

Sezon jesienno-zimowy wystartował. Niech rzuci kamieniem ten, kto w ciągu ostatnich 2 miesięcy nie został zaatakowany przez katar, kaszel, ból głowy i wszystkie inne dolegliwości, z którymi nasze organizmy nie chcą się rozstawać przy niższych temperaturach. Z pomocą przychodzą czapki od Idę w Tango!

Jedynymi miejscami, gdzie problem zimna nie występuje, są rzecz jasna kluby muzyczne. Weekendowe wojaże po najlepszych krytych miejscówkach w naszym kraju niosą za sobą pewne ryzyko. Wchodzimy do klubu – po kilku godzinach należytego kardio zaczynamy szukać tlenu i ochłody. Tu wyjdziemy na papierosa, tu podejmiemy decyzję o zmianie miejsca. Wszystko dzieje się tak szybko, że czasem zapominamy o panującym za oknem sezonie i fakcie, że liczniki na termometrach są coraz bliższe 0 stopni.

Przygotuj się na zimowy sezon z czapkami Idę w Tango

Nagłe zmiany temperatur to ekspresowy sposób na rozłożenie naszego organizmu. Ubieranie kurtki może za chwilę nie wystarczyć, więc warto zaopatrzyć się w odpowiednio ciepłe nakrycie głowy. Lepszego rozwiązania niż kupno rave’owej beanie po prostu nie ma.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

czapki zimowe Idę w Tango

Sprawdź także: Druga kolekcja naszego sklepu #idęwtango już w sprzedaży

Nasz sklepowy asortyment zasiliły czapki w dwóch kolorystykach – szary i biały – z kilkunastoma różnymi wzorami. Cena każdej czapki to jedynie… 60 zł.

Sprawdź całą kolekcję na www.idewtango.pl, wybierz swój ulubiony wzór i sprezentuj sobie fajną beanie i korzystaj odpowiedzialnie z klubowego sezonu. Widzimy się na mieście!

czapki zimowe Idę w Tango

czapki zimowe Idę w Tango czapki zimowe Idę w Tango

Przeczytaj: Przedstawiamy sklep i kolekcję ubrań inspirowanych kulturą rave’u

czapki zimowe Idę w Tango czapki zimowe Idę w Tango

czapki zimowe Idę w Tango

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →