IDA World DJ Championships 2019 już w ten weekend w Krakowie

Eventpromo Muzyka
DJ turntables

Kraków już za kilka dni stanie się światową stolica DJ-ingu. Przed nami trzynasta edycja IDA World DJ Championships, która zapowiada się wybornie.

IDA World DJ Championships 2019 – dwa dni, dwie kategorie, jedenaście krajów

Tegoroczna edycja IDA World DJ Championships 2019 została podzielona na dwie kategorie: show oraz technical. Wielki finał odbędzie się w sobotni wieczór, 30 listopada. Już dzień wcześniej będziemy mogli posłuchać zmagań artystów w ramach eliminacji. Swój udział zapowiedziały reprezentacje Nowej Zelandii, Japonii, Czech, Danii, Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Grecji, Włoch oraz Polski.

IDA World DJ Championships 2019 – pojedynek na szczycie

Rywalizacja na IDA World DJ Championships 2019 zapowiada się niezwykle ciekawie. Na szczególną uwagę zasługuje najmłodszy na świecie, broniący tytułu duet SUPERBEAST DJs. W jego skład wchodzi 14-letni Ren i jego 15-letni kompan z Nowej Zelandii – K-Swizz. Nastoletnim artystom przyjdzie stanąć w szranki z prawdziwymi weteranami turntablizmu. Ich rywalami będzie m. in. polskie doświadczone trio DADDY ALWAYS READY & Uncle Jaras, które przez ostatnie lata zajmowało kolejno 2. i 3. miejsce.

Superbeast DJS – youngest ever DJ champions IDA 2018 winning set

IDA World DJ Championships 2019 – afterparty

Występy DJ-ów uświetnione zostaną koncertami czołówki polskiej sceny hip-hopowej. Tak się składa, że tegoroczna edycja pokrywa się z 20-leciem jednej z najbardziej zasłużonych dla szeroko rozumianej kultury miejskiej agencji – Zooteka. Z tej okazji w ramach andrzejkowego after party usłyszymy Hemp Gru i Kaliego.

Wielkie święto Street Artu

Tegoroczne Mistrzostwa Świata DJ-ów to nie tylko wydarzenia muzyczne. W programie przewidziano również benefis poświęcony muralom realizowanym przez Zootekę na całym świecie. Warto przyjrzeć się bliżej samemu plakatowi wydarzenia. Jego autorem jest niezastąpione FORIN STUDIO, które na swoim koncie ma m. in. projekty graficzne płyt O.S.T.R., czy szatę wizualną wydanej sumptem Narodowego Centrum Kultury Antologii Polskiego Rapu.

IDA WORLD DJ CHAMPIONSHIPS 2019
IDA WORLD DJ CHAMPIONSHIPS 2019

IDA World DJ Championships 2019, Kraków, 29-30 listopada – bilety

Piątkowa część IDA WORLD DJ Championships 2019 odbędzie się w klubie Hevre na krakowskim Kazimierzu. Sobotnie zmagania DJ-ów obejrzymy natomiast w Klubie Studio.

Do każdego zakupionego biletu, uczestnicy przy wejściu otrzymają płytę IDA PROMO CD z utworami występujących na imprezie artystów. Bilety do nabycia już dziś na stronie Biletomat.pl.

Polub muno.pl na Facebooku:

IDA World DJ Championships 2019 w Krakowie | 29-30.11.2019

Biletomat.pl
od 69 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.