Wyniki Ibiza DJ Awards 2011

News

Wczoraj w klubie Pacha na Ibizie odbyła się ceremonia wręczenia nagród 'Ibiza DJ Awards'. Poznaliśmy nazwiska zwycięzców w poszczególnych kategoriach muzycznych!

Nagrody ’Ibiza DJ Awards’ po raz pierwszy zostały rozdane w 1998 roku, a głównymi pomysłodawcami całego przedsięwzięcia są Jose Pascual – organizator najbardziej znanych imprez na wyspie, oraz ceniony DJ i producent – Lenny Ibizarre. Impreza DJ Awards powstała jako wyraz uznania dla najbardziej utalentowanych DJ’ów i producentów, cenionych promotorów, agencji oraz mediów, związanych z muzyką elektroniczną.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wczoraj wieczorem w klubie Pacha na Ibize odbyła się 14. gala wręczenia nagród ’Ibiza DJ Awards’. Poniżej znajdziecie nazwiska zwycięzców w poszczegółnych kategoriach muzycznych. Dowiecie się również, które numery zostały wybrane hitami tegorocznego sezony letniego na Ibizie.

WYNIKI IBIZA DJ AWARDS 2011

HOUSE

1. Axwell

Bob Sinclar
David Guetta
Dirty South
Erick Morillo
Mark Knight
Sebastian Ingrosso
Steve Angello

TECHNO

1. Carl Cox

Adam Beyer
Carl Craig
Josh Wink
Marco Carola
Richie Hawtin
Sven Vath
Umek

TRANCE

1. Armin van Buuren

Ferry Corsten
Gareth Emery
Markus Schulz
Paul Oakenfold
Paul van Dyk
Sander van Doorn
Tiesto

ELECTRO HOUSE

1. Deadmau5

Afrojack
Benny Benassi
Calvin Harris
Chuckie
Eddie Halliwell
Fatboy Slim
Pete Tong

TECH HOUSE

1. Luciano

Dubfire
Eric Prydz
James Zabiela
Joris Voorn
Layo & Bushwacka
Loco Dice
Steve Lawler

ECLECTIC HOUSE

1. 2manydjs

Annie Mac
Boys Noize
Damian Lazarus
Guy Gerber
Seth Troxler
Steve Aoki
Trentemoeller

DEEP HOUSE

1. Jamie Jones & Kerri Chandler

Ben Watt
Charles Webster
Claude van Stroke
Francois Kevorkian
Jimpster
Kaskade

INTERNATIONAL DJ

1. Armin van Buuren

Carl Cox
David Guetta
Deadmau5
Luciano
SHM
Sven Vath
Tiesto

NEWCOMER

1. Maya Jane Coles

Avicii
Dani Casarano
Guti
Jozif
Nina Kraviz
Sunnery James & Ryan Marciano
tINI

DOWNTEMPO

1. Nightmares on Wax

Chris Coco
Giles Peterson
Jon sa Trinxa
Mr Doris
Mr Scruff
Rob da Bank

URBAN

1. Cut Killer

Benga
Chase & Status
Skream
DJ Fresh
Joy Orbison
Scuba
Sub Focus

SPECIAL AWARDS

Ibiza Night – Carl Cox 10 years of Revolution at Space
Ibiza DJ – Mar-T
Producer – David Guetta
Remixer – Afrojack
Media – Tillate
Track of the Season:

1) Hungry for the Power – Azari & III (Jamie Jones Remix)

2) Lady LUck – Jamie Woon (Luciano Remix)

Outstanding Achievement – Pete Tong
International Festival – Electric Daisy Carnival
Dance Nation of the Year – U.S.A (David Morales)
Cutting Edge – Tracktor 2
Live Performance – Madness at Ibiza Rocks


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →