Ian Pooley zdradza szczegóły nowej płyty

Zapowiedzi

Ian Pooley, który już w sobotę zagra w Warszawie, ujawnił w jaki sposób pracował nad nowym albumem 'What I Do'. Premierę płyty zaplanowano na styczeń przyszłego roku, a pierwszy singiel 'CompuRhythm' właśnie ukazał się na Innervisions.

Ian Pooley działa na scenie muzycznej nieprzerwanie od prawie 20 lat, a jego hity jak 'Brighter’ czy 'Body N Soul’ mogą spokojnie konkurować w plebiscycie największych klasyków muzyki house. W swojej długiej karierze współpracował m.in. z X-Press 2, Daft Punk, Timewriterem czy Crazy P.
Najnowszy album artysty zatytułowany ’What I Do’ będzie powrotem do starej szkoły tworzenia muzyki. Ian nagrywał poszczególne partie utworów „z ręki”, a następnie obrabiał je i aranżował. W ten sposób powstało 15 nowych numerów.
Pierwszym singlem z 'What I Do’ jest długooczekiwany ’CompuRhythm’, który właśnie ukazał się wraz z doskonałymi remiksami na Innervisions. Całość wyjdzie na należącym do Pooley’a Pooledmusic w styczniu przyszłego roku.
Przypominamy, że Ian Pooley jest jedną z gwiazd imprezy Nissan Juke & Ministry Of Sound w warszawskim Basenie, która odbędzie się już w najbliższą sobotę. Oprócz niego zagrają Funk D’Void, Marcin Czubala oraz Igor Project.
Miejsce: Basen – Warszawa

Ian Pooley – What I Do [Pooledmusic]
Data wydania: 25.01.2013
Tracklista:
01. Tale of Big City (Intro)
02. Swing Mode
03. I Got You
04. Bring Me Up feat. Dominique Keegan
05. Kids Play
06. Get It On (Pt.1)
07. What I Do
08. Compurhythm
09. 1983 feat.Högni Egilsson
10. What U Love
11. Tale of the Big City
12. Get It On (Pt.2)
13. I Should Be Sleeping
14. Over
15. Get BackPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →