Sven Vath i Nina Kraviz w zmienionej lokalizacji – OŚWIADCZENIE

Wydarzenie

Sven Vath, Nina Kraviz i Matador zagrają 10 kwietnia w Praskiej Drukarni w Warszawie, a nie jak wcześniej planowano, w Instytucie Energetyki. Zobacz oświadczenie organizatora, agencji I Say.

OŚWIADCZENIE ORGANIZATORA

’I Say’, powiadamy, odbędzie się – to pewne. Nic nie jest w stanie tego zatrzymać. Zmieniamy miejsce, a za lokalizacyjne zamieszanie już na wstępie pokornie bijemy się w piersi. Przyczyna miejscówkowej roszady nie leży jednak po naszej stronie. Badania naukowe trwające w Instytucie Energetyki przedłużają się na tyle, że nie dostaliśmy gwarancji ich zakończenia do dnia imprezy. Nie możemy ryzykować Waszym komfortem, dlatego już teraz uruchamiamy upgrade lokalizacji.

Zabieramy się za drukowanie elektronicznego wydarzenia roku w Praskiej Drukarni przy ulicy Mińskiej 65. Transfer na wschodnią stronę Wisły warty jest zachodu. Nowy namiar to ponad 4000 metrów kwadratowych niebywale wyjątkowych przestrzeni, które dotychczas nie miały okazji zostać przetestowane tak potężną elektroniką. Poznacie się z tymi murami po raz pierwszy i na pewno zrobicie na sobie dobre wrażenie. Przenosiny do Praskiej Drukarni otworzyły możliwość stworzenia drugiej sceny, z czego skwapliwie skorzystamy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dodatkowa sala to nie jedyny bonus – lada moment startuje konkurs na naszym fan page’u w którym do wygrania będzie wyjazd na Cocoon In The Park w Leeds!

Krótko mówiąc, spotykamy się definitywnie 10 kwietnia w Praskiej Drukarni. Gwarantujemy dwie sceny, after party w ISKRA Pole Mokotowskie z bezpłatnym dojazdem, jeszcze więcej mocnych atrakcji i konkretny line-up w miejscu o iście warehouse’owym klimacie, powiadamy. 'I Say’.


Praska Drukarnia w Warszawie

Tak więc widzimy się ze Svenem Vathem, Niną Kraviz, Matadorem, Markiem Fanciulli i Larixem 10 kwietnia w Praskiej Drukarni w Warszawie!

10.04.2015 | I SAY | PRASKA DRUKARNIA | WARSZAWA

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →