I Hate Models wypuścił nową epkę

News
I Hate Models

Jeśli nie wiesz kim jest I Hate Models, to nie jesteś jedyny. Tak naprawdę, to chyba nikt nie wie kim on jest.  Za maską kryje się artysta, który dostarcza nam ciężkie industrialne techno. Sprawdźcie co przygotował dla nas I Hate Models w nowej Ep-ce Intergalactic Emotional Breakdown.

I Hate Models rozpoczął swoją przygodę z muzyką elektroniczną w wieku 16 lat, wtedy był zagorzałym fanem metalu i punk rocka. Drastyczne zmiany nadeszły, gdy odkrył możliwość remiksowania. Ciężka energia charakterystyczna dla metalowych kompozycji połączona z tempem i tanecznością muzyki elektrofonicznej, chwyciły artystę za serce. Tak urodził się charakterystyczny styl I Hate Models.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

I Hate Models – od remixów do własnych produkcji

Wszystko zaczęło się od inspiracji i remiksów, przyszedł jednak też czas na własne produkcje. Prawdziwy sukces przyniosła mu praca pod skrzydłami Arts Records, którego chyba nie musimy nikomu przedstawiać. Pod tym labelem tworzą chociażby Introversion czy Amelie Lens. I Hate Models swoją twórczością z pewnością wpisuje się w klimat wytwórni.

Po co ta bandana?

Artysta kojarzony jest nie tylko z ciężkimi brzmieniami, ale też z charakterystyczną bandaną, z którą zawsze występuje na scenie. Jak sam tłumaczy, chustka ma chronić jego prywatność, oraz spowodować, że muzyka będzie kojarzona bardziej z nazwą I Hate Models, niż z konkretnym człowiekiem.

Muzyk, mimo że strzeże swojej prywatności, od czasu do czasu decyduje się na zbliżenie i zdjęcie z fanami. Bandana pomaga mu rozróżnić prawdziwych entuzjastów, od tych, którym zależy tylko na zdjęciu. Artysta, gdy rozmawia z wielbicielami zdejmuje maskę, chodzi wtedy o złamanie wszelkich barier.

I Hate Models

I Hate Models – nowa Epka – Intergalactic Emotional Breakdown

I Hate Models zapowiadał już kilka tygodni temu, że w listopadzie ukaże się nowa Epka. Artysta dotrzymał słowa! Wczoraj ukazało się Intergalactic Emotional Breakdown, które zawiera aż 4 energetyczne i industrialne techno kawałki.

  1. Intergalactic Emotional Breakdown
  2. Death Engine
  3. Velvet
  4. Virtual Punishment

Album możecie zakupić w wersji cyfrowej na stronie ARTS.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →