Nadciąga druga edycja i festival – BILETY!

Wydarzenie

W połowie sierpnia tego roku w przestrzeniach gdańskiego CSG odbędzie się druga edycja i festival! Poznaliśmy nazwiska pierwszych artystów!

Zeszłoroczna odsłona i festival przyciągnęła do Gdańska setki miłośników połamanych brzmień. Mogliśmy wtedy usłyszeć takich artystów jak: The Qemists, State Of Mind, Brookes Brothers, Chasing Shadows, Logistics, Bar9 i wielu innych.

18.08 – I FESTIVAL

Miejsce: CSG – Gdańsk
Główną ideą przewodnią festiwalu jest stworzenie jednego z ciekawszych wydarzeń z muzyką d’n’b i dubstep w Polsce. Organizator imprezy – agencja Illegalbreaks – ogłosili niedawno nazwiska pierwszych gwiazd i festival:
NETSKY – zdobywca tytułu najlepszego DJ’a międzynarodowego oraz liquid’owego na Drum & Bass Awards 2012, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najzdolniejszych przedstawicieli słynnej Hospital Records;
SIGMA – angielski duet prężnie działający na scenie d’n’b od 2007 roku, mają na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Rusko, Goldie, Adam F, DJ Fresh czy Andy C;
APHRODITE – król jungle, autor niezliczonej ilości hitów jak „Stalker”, „Ready Or Not”, czy „The Bomber Style”. Razem z nim w Gdańsku pojawi się charyzmatyczny MC o pseudonimie JUNIOR RED.
DODGE & FUSKI – to duet, którego produkcje łączą elementy dubstep’u, electro i D&B. Po wydaniu debiutanckiego krążka „Come Again”, regularnie występują w całej Europie, Australii, Nowej Zelandii i Kanadzie, w planach mają też trasę po Ameryce.
XILENT to jeden z największych talentów dzisiejszej sceny Drum and Bass. Pochodzi z Warszawy i mimo młodego wieku wydał już kilka EP-ek. Jest jednym z niewielu polskich artystów, którzy osiągnęli tak spektakularny sukces. Regularnie gości w europejskich klubach. Obecnie muzyk wydaje pod skrzydłami wytwórni AudioPorn.Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →