Hyper, Hyper! Scooter w Warszawie już w środę 19 czerwca. BILETY

Eventpromo
Scooter w Warszawie, Torwar

Legenda muzyki elektronicznej, Scooter wystąpi już w przyszłą środę, 19 czerwca na warszawskim Torwarze. Bilety wciąż są dostępne, nie możesz tego przegapić!

Scooter to legendarny projekt H.P. Baxxter i jego zespołu. Artyści w latach 90-tych byli jednymi z tych, którzy wprowadzili muzykę klubową z elementami rave, hardcore, techno czy trance na szczyty komercyjnych list przebojów na całym świecie. Któż nie zna takich hitów jak How Much Is The Fish?, Nessaja, Hyper Hyper, One (Always Hardcore) czy Fire.

Posłuchaj Scooter – Hyper Hyper

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Scooter – Space Transmission w Warszawie, 19 czerwca, Torwar

Dziś Scooter powraca ze swoim nowym show Space Transmission, z którym objeżdża cały świat. Jego tour nie ominie także Polski. Już 19 czerwca spotkamy się ze Scooterem w Warszawie, na Torwarze.

Co nas czeka? Space Transmission Scootera to show, które jest naszpikowane niesamowitymi efektami świetlnymi, audiowizualnymi oraz specjalnymi pokazami pirotechnicznymi i laserowymi. To przede wszystkim sentymentalna podróż w czasie do lat 90., poprzez rave, breakbeat hardcore, happy hardcore, techno, trance i dance w formie największych hitów Scootera. O tym, że drugiego takiego koncertu już więcej nie będzie, świadczy także wyjątkowy support. Kto wystąpi przed legendą? Stachursky!

Scooter Space Transmission, support Stachursky Warszawa

Stachursky jako support Scootera

Jacek Stachursky to polski artysta z 25-letnim doświadczeniem na scenie, który nieustannie zaskakuje swoich fanów. Do tej pory wydał 9 albumów i każdy z nich osiągnął komercyjny sukces, a jego produkcje to duża dawka tanecznej muzyki połączona z bagażem emocjonalnych przeżyć. Obecnie Jacek Stachursky nagrywa w klimacie „elektro-trans„, a przykładami najnowszych hitów są Moja Droga, Doskozzza czy Zimna Lufa.

Space Transmission: Scooter w Warszawie – bilety

Bilety na to wydarzenie są jeszcze dostępne na stronie Biletomat.pl!

Biletomat.pl
139 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →