HVOB zapowiadają nowy album emocjonalnym singlem „A Piece Of Me”

Fot. Materiały promocyjne
News
HVOB odkrywają kolejne karty

Według zapowiedzi duetu HVOB płyta TOO ma być najostrzejszym i zarazem najłagodniejszym albumem Austriaków do tej pory.

HVOB odkrywają kolejne karty

Nowy album HVOB anonsowany jest w nietypowy sposób. Zespół porzuca bowiem koncepcje wypuszczania całej płyty, po wcześniejszym wydaniu kilku singli. Tym razem czeka nas coś innego. Otóż wszystkie osiem utworów z TOO ukazuje się już od kilku miesięcy. Wraz z premierą ostatniego singla poznamy całość krążka, zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej. A Piece Of Me jest szóstą częścią całości, w związku z czym do odkrycia pozostały nam już tylko dwa utwory.

HVOB – A Piece Of Me

TOO jest jednocześnie najostrzejszym i najłagodniejszym albumem HVOB do tej pory. Eksploruje skrajności w zakresie koncepcji, treści i dźwięku. Anna Müller i Paul Wallner eksplorują przestrzeń pomiędzy determinacją i zwątpieniem

– czytamy w informacji prasowej.

HVOB – gniew i czułość

Austriacki duet zaznacza, że TOO będzie gniewny, czuły, wrażliwy i będzie brzmiał, jak zdeterminowany głos pokolenia poszukującego sensu życia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeśli chodzi zaś o teksty, to płyta będzie poświęcona stanowi umysłu żyjących we współczesnym świecie ludzi, którzy poszukują wewnętrznej i zewnętrznej tożsamości. TOO ma „oddawać życie w dychotomii własnych i cudzych oczekiwań, w poczuciu, że nie spełnia się tych oczekiwań, w ponawianych próbach uwolnienia się od nich”.

Okładka albumu TOO HVOB

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →