Hurts zagrają w Poznaniu

Wydarzenie

Po znakomitym koncercie na Open'er Festival, Hurts ponownie powracają do Polski! Grupa zagra 9 października w Poznaniu na jedynym występie w naszym kraju.

Duet Hurts tworzą wokalista Theo Hutchcraft oraz obsługujący syntezatory Adam Anderson. Ogromną popularność przyniósł duetowi hit „Wonderful Life”. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się numery „Better Than Love” czy „Stay”, a także doskonały „Devotion” nagrany wspólnie z samą Kylie Minogue!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Debiutancki krążek duetu z Manchesteru nosi tytuł „Happiness” i ukazał się na początku września ubiegłego roku. Krytycy podkreślali stylowe inspiracje z lat ’80 – od Pet Shop Boys poprzez Depeche Mode do Tears For Fears. Hurts tworzą jednak muzykę na wskroś współczesną jedynie odsyłającą do tych formacji, nie zaś wtórną wobec nich. Osobną, niezwykle oryginalną inspiracją duetu jest fascynacja włoską sceną disco-lento wyrosłą na gruzach prężnego ruchu italo.

Hurts wystąpią w stolicy Wielkopolski 9 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Hali nr 2. Bilety na to wydarzenie kosztują 99 pln w przedsprzedaży oraz 110 pln w dniu koncertu. Organizatorem imprezy jest agencja Go Ahead!

Źródło: materiały organizatora
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →