Hot Since 82 znów zawiódł polskich fanów

News

Hot Since 82 po raz kolejny sprawił ogromny zawód polskim fanom. Artysta miał pojawić się dziś w klubie Nowa Jerozolima w Warszawie, niestety, odwołał swój występ w ostatniej chwili...

Na pewno wielu z Was pamięta szeroko komentowane odwołanie występu Hot Since 82 na zeszłorocznym Audioriver. Artyście zarzucano wówczas zlekceważenie polskich fanów, którzy wyczekiwali go na płockiej plaży i dla których jego set miał być highlightem festiwalu. Nieoficjalnie mówiło się, że Hot Since 82 nie przyleciał, bo za dobrze zabawił się na wcześniejszej imprezie.
Warszawski klub Nowa Jerozolima chciał uczcić swoje 2. urodziny z przytupem i zaprosił Hot Since 82, ku uciesze polskich fanów, którzy już prawie wybaczyli mu ubiegłoroczną wpadkę. Niestety, jak czytamy w oświadczeniu klubu opublikowanym na Facebooku, Hot Since 82 znów zawiódł.
Czekając na lotnisku nasz człowiek dostał maila od menadżera Hot Since 82, którego prezentujemy poniżej. Wynika z tego, że niestety artysta nie doleci na nasze zacne urodziny, na które tak wszyscy czekaliśmy. Nie wiemy czym jest spowodowana ta niechęć do PL.
Czy to niechęć do Polski, czy nieszczęśliwy zbieg okoliczności nie wiemy, ale notowania Hot Since 82 w Polsce z pewnością znów spadły.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →