Hot Natured powtórzą sukces 'Forward Motion’?

Zapowiedzi

Jamie Jones i Lee Foss w natarciu: wkrótce ukażą się nowy singiel 'Benediction' oraz świeży remix do przebojowego 'Forward Motion', a w przyszłym roku debiutancki album.

Pamiętacie ubiegłoroczny hit wakacji ’Forward Motion’? Prosty, wręcz naiwny numer okazał się tak chwytliwy, że został ograny do znudzenia przez DJ-ów zanim jeszcze oficjalnie ukazał się na rynku. Dziś już mało kto sięga po hymn Hot Natured, jednak najwyraźniej ogromny sukces sprzed roku to dla jego twórców za mało.
Jamie Jones, Lee Foss, Luca C oraz Ali Love powracają i to w pełnym wymiarze. 29 października ukaże się nowy numer kwartetu – ’Benediction’ – będący zarazem pierwszym singlem z zapowiadanego na wiosnę przyszłego roku albumu. Co ciekawe, wstępny koncept tego kawałka powstał 10 lat temu.
A co z 'Forward Motion’? Hot Natured chcą jeszcze coś z niego wycisnąć, więc zwrócili się o pomoc do geniusza remiksów Marca Kinchena aka MK. Może nie wszyscy wiedzą, ale słynny klasyk Nightcrawlers – 'Push The Feeling On’ to w dużej mierze dzieło Kinchena, choć dopisek „MK Remix” jest często pomijany, a mało kto pamięta o oryginalnej wersji. Przed MK więc spore wyzwanie powtórzyć ten wyczyn w przypadku 'Forward Motion’.
Poniżej znajdziecie odsłuch zapowiadanego singla Hot Natured & Ali Love – 'Benediction’. Jak myślicie, będzie kolejny przebój, czy może jesteście już zmęczeni wałkowanymi od wielu miesięcy brzmieniami Hot Creations i podobnymi?
Hot Natured feat. Luca C & Ali Love – Benediction [Hot Creations]
Data wydania: 29.10.2012
Tracklista:
01. Benediction
02. Benediction (Dub)
03. Forward Motion (MK remix)


Hot Natured & Ali Love – Benediction [Released 29/10/2012] by Hot CreationsPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →