HÖR kończy streamowanie na Facebooku

News
HÖR

HÖR - jeden z najważniejszych ośrodków dla muzyki elektronicznej kończy swoją działalność na Facebooku i otwiera własną witrynę. To konsekwencje nowego regulaminu najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie.

HÖR – koniec streamów na Facebooku

Ostatnio donosiliśmy Wam o nowym regulaminie Facebooka. Dziś jesteśmy naocznym świadkiem konsekwencji, jakie niesie za sobą nowe regulacje serwisu. Swoją działalność w dotychczasowym kształcie kończy HÖR. Od lat charakterystyczny pokoik z płytkami na ścianach pojawiał się Wam zapewne podczas scrollowania swojego walla. A tam mogliście usłyszeć najwyższej jakość DJ sety grane przez światowej klasy muzyków.

TTT X HÖR – Ellen Allien / April 4 / 10pm-11pm

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wraz z komunikatem o końcu streamów w starej formie, internetowa rozgłośnia ogłosiła otwarcie własnego serwisu. Będzie to totalnie niezależna platforma streamingowa, która ma mieć własne, oryginalne funkcjonalności. Do czasu jej otwarcia jednak, wszelkie dalsze strumienie odbywać się będą za pośrednictwem serwisu YouTube.

Co dalej ze streamingiem setów?

Wszystko wskazuje, że kończy się pewna epoka. Facebook skutecznie uniemożliwił swoimi posunięciami streamowanie setów. Rozumiem, że oznacza to dla wielu miejsc i projektów, jak chociażby poznański plug.in czy warszawski The Blue Oyster spore problemy i potrzebę szukania nowej ścieżki do odbiorcy. Są jednak pewne plusy tej sytuacji.

Facebook nigdy nie był pełnoprawną platformą streamingową. Gdy popatrzymy na gigantów tej branży, jak chociażby twitch.tv, zauważymy jak wiele ograniczeń niosło za sobą nadawania na portalu z niebieskim logo. Słaba monetyzacja, mała liczba funkcji dla widzów to tylko kilka z problemów. Miejmy nadzieję, że słuchacze będą teraz świadomiej i równie często sięgać po muzykę na żywo, a nie tylko mimochodem, gdy ta przykuje ich wzrok na ścianie.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →