Dzięki tej książce staniesz się lepszym producentem KONKURS

Konkurs

Książka „Homerecording dla każdego”, polecana przez m.in. Andrzeja Smolika, doczekała się kontynuacji. Czas na „Homerecording Level Up”. Wygraj swój egzemplarz!

Jeśli tworzysz, nagrywasz, miksujesz lub masterujesz, to dzięki tej książce zrobisz to jeszcze lepiej. „Homerecording Level Up” to pozycja autorstwa Piotra Kardasa, która nie jest tylko podręcznikiem obsługi programów DAW. To przede wszystkim zestaw inspirujących wskazówek, jak dzięki nieszablonowemu podejściu utrzymać uwagę słuchacza.
Autor objaśnia tajniki świadomej pracy z dźwiękiem, podkreśla wagę indywidualnego traktowania każdego materiału i skupia się na sposobach przekazywania emocji, które są istotą muzyki.

Muno.pl objęło patronat nad tą pozycją. Książka jest dostępna w salonach sieci Empik i najlepszych sklepach muzycznych w całym kraju, ale my mamy dla was specjalny konkurs, w którym możecie zdobyć 1 z 3 egzemplarzy dla siebie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

KONKURS

Aby mieć szansę na zdobycie książki, polub tego newsa (przycisk Lubię to! nad zdjęciem głównym) i wykonaj poniższe zadanie:
Opisz w kilku zdaniach, jakie umiejętności jako producent chciałbyś rozwinąć na przestrzeni najbliższych lat.
Odpowiedzi należy przesłać na adres [email protected] wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem oraz loginem na Muno.pl. Rozwiązanie konkursu nastąpi 19.08.2015 o 15:00.
Więcej szczegółów o książce: homerecording4all.com
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →