Holenderski szef, mięciutkie lądowanie i dobre rapsy opanują nowy weekend poznańskiej Tamy

Fot. Joris Voorn / Facebook
Eventpromo
Joris Voorn, Tama, Timmo, Kukon

Czy to będzie jeden z najgrubszych weekendów tego sezonu klubowego w Tamie? Cóż, zapewnienia są jasne i klarowne – „to już zależy od Was". Joris Voorn, Kukon i Timmo zrobią wszystko, ażeby tak się stało. A Ty?

Bardzo lubimy klubowe niepisane tradycje tego typu. Wiecie, powtarzające się cyklicznie wydarzenia, którym co prawda daleko do oficjalnych rezydentur, a które jednak wciąż pełne są – jakby to ładnie ujął naked relaxing – „tego brokatu”. W kontekście piątkowego gościa zbliżającego się weekendu w Tamie nie może być w końcu inaczej. Kiedy jesteś gwiazdą światowego voormatu (wink, wink) uwielbianą na całej szerokości geograficznej, Twoja każdorazowa wizyta w danym miejscu jest czymś wyjątkowym. Koniec, kropka.

Joris Voorn, Tama, Kukun, Timmy
Fot. Artur AEN Nowicki

Tama. Joris? Fajny gość

Do takich momentów przyzwyczaili nas przyjaciele z poznańskiego klubu. To nie pierwszy raz, kiedy Joris Voorn przybędzie na Niezłomnych 2 i nie pierwszy, kiedy na długo przed swoim przyjazdem wzbudza tak wiele emocji. W końcu kto jak kto, ale Holender ma pełne prawo czuć się w Poznaniu jak szef wszystkich szefów. Wiedzą o tym poprzedni bywalcy imprez z jego udziałem, przyzwyczajeni do wielogodzinnych występów, często przekraczających 3, a nawet 4 godziny. Zresztą, jeśli sam klub kilka dni wcześniej informuje, że będzie grubo, i że mamy przygotować się na delikatne przesunięcia w czasotabelce, to chyba wiadomo, co i jak:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na prośbę wielu z Was podajemy z wyprzedzeniem info, że Joris zacznie o 01.00 i zagra minimum 3-godzinnego seta. Fani naszego gościa z pewnością pamiętają, że żaden z jego dotychczasowych występów w Tamie nie skończył się planowo, a ostatnim razem grał grubo ponad 4 godziny. Jak będzie w piątek? To zależy od Was, ale biorąc pod uwagę, jaką atmosferę stworzyliście poprzednio, liczymy na to, że solidnie przeciągnie

Kolejną odsłonę flagowego cyklu WIR zasupportują Keytov i PARABELLUM, a za oprawę wizualną odpowiedzialny będzie tym razem kolektyw .wju. Dodatkowo wydarzenie wspierają ŁOWCY, także niespodzianek od Jägermeistera z pewnością nie zabraknie.

Tama. Nie tylko Joris

Jak wiadomo, wysokie loty nie rzadko oznaczają miękkie lądowanie. W przypadku dnia kolejnego właśnie takie postara się nam zaserwować Timmo, pochodzący z Bułgarii DJ i producent reprezentujący m.in. wytwórnie Drumcode i Hypnostate. Przełożony w czasie z powodu Covid-19 event wesprze lokalny skład w postaci SIM.ON i Thomasa Palca

Nieco wcześniej, bo już od 19:00, szykowany będzie koncert Kukona promujący jego najnowsze wydawnictwo pt. Rough N’ Gentle, którego premiera miała miejsce ósmego kwietnia. Twórca krążków Afera, Kraków, Marzec 2020 oraz Ogrody Mixtape 2 ma w planach zaśpiewać wiele klasyków – od Ogrodów po Matrioszki. Od razu ostrzegamy, że koncert jest w pełni wyprzedany, dlatego tych, którym nie udało się kupić biletu, organizatorzy zapraszają 20 sierpnia na zaprzyjaźniony festiwal w Poznaniu, gdzie artysta zagra pełnowymiarowy koncert.

Timmo @ Buzludzha Monument, Bulgaria

Tama. Ostatnie bilety na występ Jorisa

To już ostatni dzwonek na zakup biletów na piątkowe spotkanie z Jorisem Voornem. Dwie z trzech pul wyprzedały się aż miło, stąd apel ludzi z centrali – śpieszcie się kupować bilety – tak szybko odchodzą. Te, jak zwykle zresztą na większe wydarzenia w Tamie, zakupicie na stronie Biletomat.pl. Ostatnie w cenie 60 zł czekają na swoich właścicieli. Raz raz!

WIR: JORIS VOORN | TAMA

Biletomat.pl
60 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →