Holak & live band zagrają w Schronie BILETY

66
Eventpromo
Holak & live band zagrają w Schronie BILETY

HOLAK wraz z live bandem zaprezentuje się już dziś w poznańskim klubie Schron.

Muzyk gitarowego zespołu Kumka Olik oraz hip-hopowego duetu Małe Miasta. Autor tekstów dla projektu SONAR. Producent muzyczny mający na koncie współpracę z takimi raperami jak W.E.N.A. czy Ten Typ Mes.

Grafik projektujący okładki między innym dla Happysadu, Smolika czy Wojtka Mazolewskiego. Zajmuje się również projektowaniem odzieży dla wytwórni Alkopoligamia. Jeśli chodzi o solową twórczość tego niezwykle wszechstronnego artysty to lubi on zaskakiwać.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji usłyszeć Holaka na żywo, to artysta wraz z live bandem zaprezentuje się już dziś w poznańskim klubie Schron. O rozgrzewkę zadba J.Kossak, a bilety na to wydarzenie są wciąż dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Kup Bilety

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.