Hiszpańska ofensywa. Tadeo nagrywa Contacto

News

Po debiucie "Party Lovers" Damiana Schwartza, czas na jego kolegę z labelu Net28 - Tadeo, który w styczniu wyda album Contacto.

Niedawno pisaliśmy o albumie hiszpańskiego artysty Damiana Schwartza „Party Lovers” który ukazał się nakładem wytwórni Net 28. Jej współzałożyciel i przyjaciel Damiana, Tadeo skończył właśnie pracę nad swoim debiutanckim krążkiem „Contacto”. Jego premiera przewidziana jest na styczeń 2009.

Tadeo w Warszawie? Przeczytaj o planach kolktywu detroitZDRóJ

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tadeo to postać odpowiedzialna za label Cyclical Tracks oraz jeden z założycieli NET28 (wraz z Alex Under, Damianem Schwartzem i Imek’iem). Wypracował swój unikalny solidny styl na hiszpańskiej scenie techno, łącząc w swoim brzmieniu klasykę i awangardę.

Tadeo jest perfekcjonistą: wszystko co robi w muzyce posiada logiczny wniosek. Album „Contacto” ma być tego najlepszym dowodem, ukazaniem możliwości produkcyjnych tego hiszpańskiego artysty. Ma to być muzyka, która dociera przez głowę do serca. Tworząc utwory na swoją najnowszą płytę, Tadeo czerpał inspiracje ze swoich dwóch pasji – miłości do Madrytu oraz kosmologii wszechświata, która jest jego wielką namiętnością.

Na Contacto znajdzie się 12 utworów. Album swą premierę będzie miał 19 stycznia.

Tracklista
01. Virgo
02. Eclipse
03. Titán
04. Transmisión
05. Heliopausa
06. M31 Andrómeda
07. Orión
08. Captación
09. Reflection Nebula 056N
10. Júpiter
11. Zona de fluctuación en el espacio-tiempo

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →