Hiszpania ponownie zacznie przyjmować turystów i otworzy dla nich kluby

News Galeria
Hiszpania

Zapowiedź hiszpańskiej minister turystyki Reyes Maroto, o wpuszczania do kraju turystów, tchnęła w tamtejszą branżę rozrywkową duży optymizm.

Wakacje 2020 w Hiszpanii możliwe

To już pewne. Od 1 lipca Hiszpania otwiera swoje granice dla gości z zagranicy, bez wymaganego okresu kwarantanny.

Premier rządu hiszpańskiego i Minister turystyki zapowiedzieli, że turystyka zagraniczna wróci do Hiszpanii, w oparciu o reguły bezpieczeństwa i higieny. W 2019 roku państwo to, było drugim najchętniej odwiedzanym krajem na świecie, goszcząc około 83 milionów ludzi z całego globu.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Turyści, Hiszpania czeka na was od lipca, oferując bezpieczne warunki. W tym roku będziemy mieć sezon urlopowy – zapowiedział Premier Hiszpanii, Pedro Sánchez.

Hiszpania

Hiszpańskie kluby szykują się na przyjęcie turystów

Wiadomość ta ucieszyła szczególnie właścicieli hiszpańskich klubów, promotorów i organizatorów koncertów i imprez.

Oczywiście cieszymy się z ponownego otwarcia kraju dla obcokrajowców. To dobry początek i oznacza, że sytuacja w Europie jest coraz lepsza. Na pewno przygotujemy się w 100% na ponowne otwarcie klubów, tak, żeby wszyscy turyści czuli się bezpiecznie i komfortowo – zapowiedział w rozmowie z serwisem Resident Advisor, Gerardo Niva, właściciel popularnego madryckiego klubu nocnego Mondo.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również