Rave rodem z lat 90. w Projekt LAB

News

Nadchodzi kolejna odsłona imprezy "History Of Techno" - tym razem zaproszono Altern 8!

History Of Techno to najbardziej oldschoolowy cykl z muzyką elektroniczną w Polsce. Ekipa HOT zapraszała już do poznańskiego klubu takie gwiazdy jak m.in. Dune, Marusha, Dr. Motte czy Phil Hartnoll z Orbital. W najbliższą sobotę nadchodzi kolejna edycja, na której zagrają legendy brytyjskiej sceny rave lat 90. – Altern 8.

Altern 8 powstało w 1990, w czasach gdy brytyjski rave jeszcze raczkował. Duet początkowo nagrywał pod nazwą Nexus 21, mocno inspirowany dźwiękami wczesnego techno z Detroit. Wraz z zakorzenianiem się ruchu rave w niezliczonych nielegalnych imprezach na terenie całego UK, artyści coraz bardziej doceniali anonimowość, jaką dawały im maski z literą „A” oraz bojowe kombinezony chemiczne.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Najbardziej znane single Altern 8, takie jak Infiltrate 202, Activ-8, E-Vapor 8, Hypnotic St-8, czy Frequency zdobyły szturmem brytyjskie listy przebojów na skalę, jakiej nikt się nie spodziewał. Przeszło 20 lat później, skład Altern 8 uległ zmianie, a muzycy opracowali nowy live act, który zaprezentują już wkrótce w Projekt LAB.
Bilety na to wydarzenie są dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →