High Contrast nominowany do Grammy Awards 2020

News
high contrast nominacja do grammy 2020

Narodowa Akademia Sztuki i Techniki Rejestracji przedstawiła nominacje do nagród Grammy 2020. Do kategorii Najlepiej zremiksowane nagranie nominowany został High Contrast, po raz pierwszy w historii.

Grammy Awards 2020 – Najlepiej zremiksowane nagranie

Grammy Awards to przyznawane corocznie nagrody przez amerykańską Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji, honorując wyróżniające się osiągnięcia w muzyce. Jedna z największych sław muzyki drum’n’bass – High Contrast, został nominowany do Grammy Awards 2020 po raz pierwszy w historii.

high contrast

High Contrast remiksuje Jorje Smith

Lincoln Barrett, znany jako High Contrast, ma za sobą wspaniały rok. Po genialnych remiksach dla norweskiej Sigrid i Two Doors Cinema Club, zajął się trasą koncertową, zarówno jako DJ, jak i z udziałem swojego zespołu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Koniec roku okazał się dla niego lepszy niż kiedykolwiek, gdyż jego zeszłoroczna interpretacja Jorja Smith – The One została nominowana po raz pierwszy w historii do corocznego Grammy Awards 2020. Walijski artysta znajduje się na krótkiej liście najlepszych remixów obok takich nazwisk jak Soulwax, Wuki, Ford i Tracy Young.

Jorja Smith – The One (High Contrast Remix)

Nominacje Grammy 2020 dla elektronicznych artystów

Przyszłoroczne nominacje Grammy Awards są bardziej elektroniczne niż kiedykolwiek. Oprócz High Contrast, otrzymali je również Boys Noize i Skrillex w kategorii Najlepsze nagranie taneczne roku. The Chemical Brothers powalczą o dwie nagrody – Najlepsze nagranie taneczne roku oraz Najlepszy elektroniczny album roku. Nie zabrakło także takich gwiazd muzyki elektronicznej jak Flume, Apparat czy Bonobo, którzy zachwycili cały świat swoimi produkcjami.

The Chemical Brothers – Got To Keep On

Grammy Awards 2020 – data i miejsce gali

Grammy Awards 2020 to jedno z najważniejszych wydarzeń amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 26 stycznia nowego roku, w hali sportowo-widowiskowej The Staples Center w Los Angeles.

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →