Craig i Digweed na Heroes Weekend w SQ klub

Wydarzenie

W ten weekend zatrzęsą się mury Starego Browaru w Poznaniu. SQ klub zaprasza na największe muzyczne wydarzenie w swej historii.

„HEROES WEEKEND to dwa wieczory w towarzystwie legendarnych postaci sceny klubowej, święcących triumfy na całym świecie. Ilość produkcji, dokonań, występów w wykonaniu naszych Herosów jest oszałamiająca, stawiająca równocześnie zaproszonych bohaterów na klubowym panteonie wszechczasów.” – piszą włodarze SQ na swej oficjalnej stronie.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mowa oczywiście o wieczorach 17 i 18 kwietnia 2009 roku w poznańskim klubie SQ. W ciągu dwóch nocy zagrają takie gwiazdy jak John Digweed – jeden z najpopularniejszych dj’ów na świecie oraz Carl Craig – ikona muzyki detroit techno. Wspierani będą przez rezydentów klubu SQ – Base’a, Hagala, Juniore i nietuzinkowych przedstawicieli polskiej sceny klubowej – SSSixe, Peresa i Essence. To wszystko w jednym miejscu na przestrzeni jednego weekendu – tego jeszcze w Polsce nie było.

 

 

SQ znane jest ze swych niezwykłych bookingów i doskonałej publiki nie tylko w Polsce ale również za granicą. Całkiem niedawno poznański klub znalazł się w ogłoszonej przez brytyjskie czasopismo DJ Mag, liście 100 najlepszych klubów na świecie. W uzasadnieniu napisano:

 

„Kiedy zastanawiamy się nad sceną muzyki klubowej w Polsce, pierwszye skojarzenia kierujemy w stronę takich miast jak Warszawa, Kraków czy Gdańsk. Jednak SQ klub znajduje się w zachodniej częsci kraju, w Poznaniu – mieście wcześniej kojarzonym z wielkiej architektury. SQ może pochwalić się najlepszymi nazwiskami z gatunku techno czy progressive. Eklektyczna polityka bookingowa sprawia, że w klubie można także usłyszeć ekipę z Hed Kandi czy Lottie. Europa Wschodnia bardzo szybko staje się lokalizacją numer 1 dla muzyki klubowej, a SQ Klub przyczynia się do wzmocnienia tej tezy.”

 

Do najlepszych nazwisk dołączą w tym tygodniu dwa kolejne – John Digweed oraz Carl Craig. Więcej słów zachęty nie potrzeba. Heroes weekend będzie wielkim wydarzeniem klubowym w skali całego kraju. To wszystko na imieniny poznańskiego SQ – aż strach myśleć co wydarzy się w urodziny…

 

Bilety na te wydarzenia możecie jeszcze kupić w naszej Bileterii KUP BILET

 

Więcej:

Heroes Weekend – Imieniny klubu dzień 1 – Carl Craig

Heroes Weekend – Imieniny klubu dzień 2 – John Digweed

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →