Hernan Cattaneo już w sobotę! OSTATNIE BILETY!

Wydarzenie

Pierwsza z zaplanowanych serii wydarzeń muzycznych z okazji 5. urodzin klubu SQ odbędzie się już w tę sobotę! Gwiazdą wieczoru będzie mistrz progressive - Hernan Cattaneo!

O osiągnieciach Hernana Cattaneo na elektronicznej scenie muzycznej, uznanych produkcjach, remiksach i kompilacjach możnaby pisać bez końca. Obok Johna Digweeda i Sashy, Argentyńczyk wymieniany jest jako jeden z najwybitniejszych przedstawicieli progresywnej odmiany house’u. Serca swoich fanów zdobył głównie dzięki prefekcyjnym setom, co można choćby oczczuć na nagranych przez Cattaneo kompilacjach dla Renaissance!

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Właśnie występ Hernana Cattaneo uświetni pierwszą z planowanych imprez związanych z obchodami 5. urodzin poznańskiego klubu SQ. Już w tę sobotę (02.10) usłyszmy mistrza progressive, a wspierać go będą Hagal & Peres oraz Conradq!

 

Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać na muzikanova.pl najpóźniej do czwartku do godziny 20:00. Radzimy się spieszyć bo ostatnia pula biletów w cenie 30 pln jest już prawie wyprzedana!

 

W dniu imprezy bilety w klubie dostępne będą w cenie 35 PLN.

 

W ramach przygotowań do występu Hernana Cattaneo w Polsce, zapraszamy do wysłuchania wywiadu jakiego artysta udzielił Łukaszowi Naporze. Prezenter Czwórki i rzecznik prasowy Audioriver dowiedział się jak wyglądały pierwsze występy artysty w Chinach, czy budowanie setów traktuje jak partię szachów, kto 'odwala’ za niego papierkową robotę związaną z labelem oraz…kiedy Hernan zaczął zapuszczać włosy. Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już w ten czwartek od 21:00 w audycji 'DJ Pasmo’ na falach Radio Czwórka!

 


 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →