Hercules ogłasza nowy kontroler dla smartfonów

News

Hercules stworzył nową aplikację DJControl Mix specjalnie dla programu djay firmy Algoriddim na urządzenia z systemem iOS i Android.

Minikontroler od Herculesa ma być idealnym przenośnym urządzeniem. Sprzęt zawiera dwa małe pokrętła jog, crossfader oraz regulacje głośności dla każdego z kanałów. Poza tym cztery pady z trybami czteroma (hot cue, loop, FX, sampler) kontrolki play i pauza oraz suwak do kontrolowania tempa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zasilany przez USB lub z wbudowanymi bateriami DJControl Mix może pracować bezprzewodowo z Bluetooth bądź przy pomocy kabla, który zawiera dzielony sygnał, gdy chce się korzystać ze słuchawek. Urządzenie zapewnia również stojak na smartfona, dzięki czemu można podeprzeć telefon jako ekran i mieć łatwiejszy podgląd podczas miksowania. Osoby, które zetknęły się z tą miniaturową DJ-ką są zachwycone jej funkcjonalnością. Ciężko myśleć o tym kontrolerze jak o poważnym instrumencie muzycznym, jednak DJ-e gadżeciarze powinni być usatysfakcjonowani.

Nie potrzeba już laptopa ani ciężkiego sprzętu, aby zrobić niespodziankę i w sekundę móc zagrać DJ seta ze swojego telefonu komórkowego. Na nowym kontrolerze można mixować dosłownie wszędzie, a jego cena może być równie zachęcająca dla początkujących DJ-ów.

DJControl Mix to jeden z najlepszych kontrolerów dla początkujących DJ-ów, jakich kiedykolwiek używałem. Podoba mi się łatwość korzystania z niego bezprzewodowo z moimi inteligentnymi urządzeniami. Miksowanie, odtwarzanie utworów i ich ładowanie jest szybkie i łatwe!
– stwierdził jeden z pierwszych użytkowników sprzętu od Herculesa.

Aplikacja djay obsługuje muzykę z SoundCloud Go, Beatport LINK, TIDAL i innych. Można także pozyskiwać utwory z wewnętrznej pamięci smartfona. W cenie 89 funtów DJControl Mix będzie dostępny w przedsprzedaży od 28 stycznia 2022 r.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →